رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی تبریز حضور سه دوچرخه سوار تبریزی در ترکیب تیم دوچرخه سواری کشورمان در المپیک را نشانه تبلور قدرت دوباره دوچرخه سواری تبریز و آذربایجان دانست.

به گزارش تبریزمن، سعید حاجی زاده با اشاره به حضور سه دوچرخه سوار عضو تیم شهرداری در قالب تیم ملی کشورمان گفت: گفت: به عنوان یک شهروند بسیار خرسندم که قدرت دوچرخه سواری تبریز و آذربایجان دوباره متبلور شد و همچنان دوچرخه سواران استان ما، اقتدار خود را به رخ می کشند.

حاجی زاده با اشاره به اینکه دو تبریزی در جمع چهار دوچرخه سوار اعزامی از کشورمان به المپیک ریو قرار گرفتند گفت: باید اذعان کرد که افتخارات دوچرخه سواری ایران سالهاست مرهون دوچرخه سواران تبریزی است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز اظهار داشت: اعطای چهار سهمیه المپیک به ایران در رشته دوچرخه سواری بخاطر امتیازاتی است که همین دوچرخه سواران تبریزی در رقابتهای باشگاهی و با شرکت در تورهای مختلف آسیایی کسب کرده اند.

حاجی زاده با تبریک و شادباش به جامعه ورزش استان به خاطر کسب سهمیه المپیک افزود: علاوه بر این، کل این افتخارات نتیجه برگزاری همه ساله قدیمی ترین تور دوچرخه سواری قاره کهن در ایران و آذربایجان است.

وی با گرامی داشت یاد و خاطره بانیان تور دوچرخه سواری آذربایجان و خدا قوت و دست مریزاد به عوامل برگزاری این تور که پس از گذشت سه دهه، همچنان آنرا سر پا نگه داشته اند گفت: دوچرخه سواری جور ورزش آذربایجان را در المپیک می کشد.  همچنان معتقدم دوچرخه سواری به جهت کسب افتخارات متعدد، ورزش اول خطه آذربایجان است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :