سرخپوشان تهرانی موفق شدند پس از ۱۴ سال طلسم نبردن خود در تبریز را شکسته و وضعیت خود در جدول رده بندی را بهبود بحشید.

به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۶:۲۰ امروز از سری رقابت های هفته هفتم مسابقات لیگ برتر در استادیوم ۷۰ هزار نفری یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان خاتمه یافت.

سرخپوشان مهمان این دیدار در دقایق ابتدایی، بازی بهتری از خود به نمایش گذاشته و در چند صحنه روی دروازه اخباری خطرناک ظاهر شدند. با این حال رفته رفته بازی متعادل شده و تراکتوری ها نیز موفق به ایجاد یکی دو موقعیت خوب شدند که ثمری در بر نداشته و هیچ یک از دو تیم موفق به گل زنی نشدند.

درگیری های زیاد بازیکنان و اعتراضات هواداران تراکتورسازی به تصمیمات محسن ترکی از نکات خاص و فاحش بازی در نیمه اول بود.

با آغاز نیمه دوم سرخپوشان فوتبال آذربایجان بازی بهتری از خود به نمایش گذاشتند اما روی یک حمله پرسپولیسی، طارمی موفق شد تا برای تیم خود پنالتی گرفته و بنگستون نیز آن را تبدیل به گل کرد. در ادامه نیز یکی دو حمله شاگردان تونی الیویرا نتیجه ای در بر نداشت تا در نهایت بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یابد.

بدین ترتیب شاگردان برانکو با این پیروزی ارزشمند از بحران خارج شدند اما در طرف مقابل تراکتوری ها وضعیت خود را بسیار نابسمان خواهند یافت. با این وجود هواداران تراکتورسازی در پایان بازی تونی را مورد تشویق قرارداده و به قول ساعی، نشان دادند که مشکل باشگاه، سرمربی نیست.

تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، محمد ایران پوریان، شجاع خلیل زاده، الکساندر کارلوس، سینا عشوری، شاهین ثاقبی، فرید کریمی، بختیار رحمانی، آیان رمزی، آگوستو سزار و مهرداد بایرامی
سرمربی: تونی اولیویرا

پرسپولیس:
سوشا مکانی، محسن بنگر، محمد انصاری، رامین رضاییان، علیرضا نورمحمدی، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، جری بنگستون، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :