به گزارش تبریزمن، سید مسعود طباطبایی جانباز ۶۵ درصد دوچرخه سوار حامل پیام ” بحرانهای زیست محیطی را جدی بگیریم ” در ارتفاعات تفرجگاه عینالی و جوار یادمان شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس، هشت اصله نهال به تعداد شهدای گمنام آرامیده در این یادمان کاشتند.

سید مسعود طباطبایی جانباز ۶۵ درصد دفاع مقدس که با شعار بحران های زیست محیطی را جدی بگیرید، سفر می کند به همراه مسئولین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی و مسئولین سازمان توسعه و عمران عون ابن علی شهرداری تبریز با حضور در تفرجگاه عینالی پس از قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای گمنام ۸ سال دفاع مقدس به یاد این شهدای والامقام چند اصله نهال کاشتند.

جانباز دوچرخه سوار دوستدار محیط زیست در سال ۶۵ در منطقه جنگی سومار مجروح شده ولی همواره سعی دارد با حضور در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی پیام آور عشق، محبت و سلامتی در جامعه باشد و برای انسانیت، حفظ منابع ملی و خدادادی کشور، کاشت درخت، حفظ محیط زیست، اهدای خون، صرفه جویی و مصرف بهینه آب، اهدای عضو رکاب می زند.

وی با شعار “بحران های زیست محیطی را جدی بگیریم” قصد دارد برای گسترش فرهنگ حفظ محیط زیست و منابع طبیعی به همه استانهای کشور سفر کند.

940604 (9)
940604 (10)
940604 (11)

Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :