شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، به همراه معاونان، مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف شهرداری تبریز، همگام با آحاد شهروندان ولایتمدار تبریزی، با حضور پرصلابت خود در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس، بار دیگر ندای حق‌طلبی و استکبارستیزی سر دادند.

به گزارش شهریار، کارکنان شهرداری تبریز، با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، با فریاد‌های مرگ‌بر‌اسرائیل، مرگ‌بر‌انگلیس و مرگ‌برآمریکا ضمن اعلام انزجار از جنایت‌های ددمناشانه رژیم غاصب صیونیستی، خشم خود را از سکوت مدعیان حقوق‌بشر و پشتیبانی استکبار جهانی در مقابل مظلومیت تاریخی ملت فلسطین اعلام کردند.

راهپیمایان همچنین با تاکید بر حق مسلم کشورمان در برخورداری از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای، ضمن اعلام حمایت از تیم هسته‌ای کشورمان، بر لزوم ایستادگی در برابر دلدلدگی قدرت‌های جهانی به تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان، تاکید کردند.

  راهپیمایان همچنین با شعار «مرگ بر داعش صهیونیستی» بیداری ملت‌های مسلمان در مقابل خدعه‌های فرامنطقه‌ای رژیم غاصب صهیونیستی را خواستار شدند.

بسیج شهرداری تبریز، از نخستین دقایق آغاز راهپیمایی در انسجام حضور راهپیمایان از مقابل عمارت تاریخی شهرداری تبریز، نقش اساسی ایفا کرد.

حضور کودکان و نوجوان و ابتکارات آن ها در طراحی تابلوها و برخی ماکت ها چشمگیر بود.

 توزیع پرچم‌های مقدس کشورمان در کنار پرچم فلسطین و پوسترهایی با مضامین تاکیدات رهبر معظم انقلاب در مورد اهمیت روز قدس و ایستادگی در برابر قدرت‌های جهانی، از پیش‌بینی‌های صورت گرفته توسط شهرداری تبریز در برگزاری هر چه باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس بود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :