مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز از حضور شهرداری کلانشهر تبریز در نهمین نماتیشگاه بین المللی گردشگری کیش خبر داد.
به گزارش تبریزمن، میراعتماد عمادی گفت: با توجه به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ و اهمیت معرفی جاذبه های گردشگری تبریز برای گردشگر و همچنین سرمایه گذار در حوزه گردشگری، شهرداری کلانشهر تبریز برنامه ویژه ای برای حضور در نمایشگاه های گردشگری داخلی و خارجی دارد و حضور در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش نیز در همین راستا انجام می شود.

وی همچنین گفت : با توجه به تجربه منطقه آزاد کیش در ارتباطات بین المللی و توسعه مناسب گردشگری  در آن منطقه سعی شده است تا با هماهنگی مدیران ارشد منطقه آزاد کیش و شهرداری تبریز تجارب این سازمان در اختیار شهرداری تبریز قرار گیرد.
وی با اشاره به ویژه برنامه های معرفی تبریز در نهمین نمایشگاه بین المللی کیش خاطر نشان کرد: شهرداری تبریز با حضور در این نمایشگاه زیبایی ها و پتانسیل های گردشگری تبریز را معرفی خواهد کرد.

گفتنی است نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ، هتلداری و صنایع وابسته کیش ۱۱ الی ۱۴ اسفند ماه سال جاری در کیش برگزار می شود و  ۱۰۰ شرکت داخلی و نمایندگانی از ۱۰ کشور خارجی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :