شهردار تبریز با دعوت اتحادیه محیط زیست ایتالیا به همراه رئیس شورای اسلامی شهر تبریز، در «کنفرانس شهرهای هوشمند در برابر آلودگی هوا» شرکت کرده و به عنوان یکی از میهمانان ویژه، در این مجمع زیست محیطی  سخنرانی کرد.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی که به دعوت رسمی آنتونیو سیانچی، رئیس اتحادیه محیط زیست ایتالیا به این کشور سفر کرده بود، پس از حضور و سخنرانی در این مجمع و همچنین دیدار با برخی مدیران و متخصصان محیط زیست، به کشورمان بازگشت.

«کنفرانس شهرهای هوشمند در برابر آلودگی هوا» با نگاه ویژه‌ به سیاست‌های مدرن مقابله با آلودگی هوا، به منظور ارتقای همکاری‌های بین‌المللی، با حضور رهبران کلان‌شهرهای مهم جهان، در میلان ایتالیا برگزار شد.

کنفرانس میلان توسط اتحادیه کیفیت هوا و شبکه بین‌المللی انتقال تکنولوژی با همکاری شهرداری میلان و ریاست شورای وزیران و وزارت محیط زیست ایتالیا برگزار شد و طی آن، دکتر نجفی، نماینده شهرداران کشور و شهردار کلان‌شهر تبریز، در خصوص رویکردهای مقابله با آلودگی‌ها و حفاظت از محیط زیست شهری، سخنرانی کرد.

شهردار تبریز همچنین در حاشیه این نشست، با شهرداران و مدیران شهرهای مهم جهان دیدار و گفتگو کرد.

گفتنی است در این نشست، نماهنگ ویژه معرفی ظرفیت های گردشگری، فرهنگی و تاریخ و پیشینه پرافتخار شهر تبریز نیز پخش شده و مورد استقبال حاضران قرار گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :