به گزارش تبریزمن، تمرین تیم تراکتورسازی پس از چند روز استراحت عصر امروز از ساعت ۱۴:۳۰ در کمپ اختصاصی باشگاه برگزار شد.

صبح امروز خبری مبی بر اینکه، مهرداد طهماسبی که به دلیل نیمکت نشینی در تراکتورسازی خواهان جدایی شده بود، قراردادش را فسخ می کند.طهماسبی در این باره با امیر قلعه نویی صحبت کرده و سرمربی تراکتورسازی نیز با جدایی وی موافقت کرده است، در سایت ها درج شد.

همچنین گفته می شود، فولادخوزستان مشتری اول طهماسبی است و باشگاه تراکتورسازی انتقال او به فولاد را به معاوضه وی با مهرداد جماعتی کاپیتان فصل پیش قرمزپوشان منوط کرده است.

همچنین نفتی ها که به دنبال انتقال احتمالی بیرانوند به پرسپولیس به دنبال حضور طهماسبی در جمع تیم خود بوده اند با این جواب تراکتور مواجه شده اند که این انتقال در صورت معاوضه وی با پیام صادقیان امکانپذیر خواهد بود. البته با شرایط جدید بعید است که این معاوضه صورت بگیرد.

جماعتی امروز برای دریافت رضایتنامه به باشگاه فولاد رفته بود. مشخص نیست که قرمزپوشان رضایتنامه وی را در اختیارش قرار می دهند یا تنها به شرط معاوضه او را آزاد می کنند.

اما در تمرین امروز مهرداد طهماسبی سنگربان دوم تراکتورسازی که در روزهای اخیر بحث جدایی‌اش از تراکتورسازی مطرح بود در تمرین امروز این تیم حاضرشده است درباره وضعیت خود گفت: فعلاً با تراکتورسازی قرارداد دارم و در خدمت این تیم هستم اما چیزی در مورد آینده مشخص نیست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :