مدیرعامل سازمان زیباسازی در ابتدا ضمن سپاس و قدردانی از دست اندرکاران برنامه شهریمیز به تشریح اقدامات انجام یافته سازمان در ایام انتخابات پرداخت. وی گفت: طبق دستور شهردار محترم کلانشهر تبریز وظیفه ساماندهی تبلیغات محیطی در ایام انتخابات بر عهده سازمان بوده و بنابراین سازمان با همکاری خدمات شهری توانست این امر مهم رابه انجام برساند.

به گزارش تبریزمن، وی در ادامه از فرماندار و شهردار و همکاران خدمات شهری و نیز از کاندیداهای محترم به خاطر همکاری صمیمانه شان در ایام انتخابات با این سازمان تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه به فعالیت های سازمان بمناسبت استقبال از بهار اشاره کرده و از نورافشانی در شب چهارشنبه سوری در ۴ نقطه از شهر خبر داد که این نقاط عبارتند از : پارک ارم، شهرداری مرکز (چهارراه ابوریحان)، پارک ولیعصر، پارک ائل گلی

مدیرعامل سازمان زیباسازی همچنین از دیگر فعالیت های استقبال از بهار سازمان زیباسازی را اجرای جشنواره تخم مرغ های شهری عنوان کرد. وی با بیان اینکه فراخوان این جشنواره در آذرماه داده شده بود و ازبین ۳۰۰ طرح ارسالی به دبیرخانه سازمان تعداد ۵۰ طرح انتخاب شدند گفت این فعالیت هنری به زودی در پارک ائل گلی اجرا خواهد شد.

وی در ادامه افزود: المان هایی هم در سطح شهر اجرا شده و نیز در حال اجراست که نمونه ای از آن المان نیایش می باشد که در ورودی دروازه تهران ازطرف میدان بسیج نصب شده است. وی همچنین خاطرنشان کرد که المان هایی که نصب خواهند شد از جنس برنز خواهند بود که ماندگاری آن ها بیشتر است.

و نیز تعدادی سفره هفت سین توسط  شهرداری های مناطق و سازمان زیباسازی جهت استقبال از نوروز ۹۵ در سطح شهر نصب خواهند شد.

وی در ادامه از آذین بندی های صورت گرفته در خیابان تربیت و ارتش خبر داد و نیز خاطرنشان کرد نورپردازی اماکن تاریخی و برجها تا سال ۲۰۱۸ به پایان خواهد رسید.

وی در ادامه افزود: سازمان زیباسازی اقدام به حذف زواید بصری در سطح شهر تبریز نموده است که این امر باعث کاهش آلودگی های بصری شده است.

وی در پایان از برگزاری سومین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی به صورت بین المللی در سال آینده خبر داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :