انتخاب اینجانب بار سنگینی است که این بار نیز مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو بر دوش من قرار داده‌اند که باید قدر این امانت را به خوبی دانست و بر خود وظیفه می‌دانم همچون دوره‌های گذشته و بیشتر از آن در خدمت مردم استان باشم و و تمام تلاشم را برای اعتلای استان و کشور عزیزمان ایران به کار بگیرم

به گزارش تبریزمن، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی طی اطلاعیه ای از حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای تشکر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

امسال بار دیگر مردم فهیم و وقت‌شناس ایران و آذربایجان با حضور پر شور خود در پای صندوق‌های رای همدلی، وحدت و یکصدایی خود را برای ساختن ایرانی آزاد و آباد به گوش جهانیان رساندند.

حضور مردم در پای صندوق‌های رای مهتر از نتایج آرا است چرا که این حضور نشان از توجه مردم به تاثیر انتخاب‌هایشان در تصمیم‌گیری‌های کلان کشوری است و امروز نتایج آرای مردم هر چه باشد وظیفه تک‌تک ما مردم ایران اسلامی همدلی و وفاق و همراهی است تا شاهد پیشرفت کشور عزیزمان ایران باشیم.

اینجانب به عنوان فرزند آذربایجان بر خود وظیفه می‌دانم سپاسگزار حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رای باشم و از مردم حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو به پاس حمایت قاطعانه از حضور اینجانب در انتخاب به عنوان نماینده این حوزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اعتمادشان برای سومین دوره متوالی کمال تشکر را داشته باشم.

انتخاب اینجانب بار سنگینی است که این بار نیز مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو بر دوش من قرار داده‌اند که باید قدر این امانت را به خوبی دانست و بر خود وظیفه می‌دانم همچون دوره‌های گذشته و بیشتر از آن در خدمت مردم استان باشم و و تمام تلاشم را برای اعتلای استان و کشور عزیزمان ایران به کار بگیرم.

مسعود پزشکیان

نماینده مردم شریف تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :