به گزارش تبریزمن، دست‌نشان زاده‌ی ۷ آذر ۱۳۳۸ در سید محله قائمشهر است. پدرش ترک زبان و مادرش ساروی می باشد. نادر فرزند کوچک خانواده بوده و دارای ۳ خواهر و ۵ برادر است. او ابتدا در پست دروازه‌بان فعالیت میکرد ولی بدلیل پارگی لباسهایش به توصیه پدرش که به فوتبال بازی کردن آن حساس بود به پست هافبک آمد.

دست‌نشان تمام دوران بازیگری خود را در تیم نساجی مازندران گذراند و توانست در ۸ بازی متوالی در یک فصل ۹ گل به ثمر برساند.

دست‌نشان هر ۳ دوره مربیگری A و C ،B آسیا را زیر نظر استادان فیفا (ریچارد بیت انگلیسی، سوبرامانیان مالزیایی و برنارد شون آلمانی) پشت سر گذاشت است. پیش از اتمام این دوره‌ها در سال ۱۳۷۸، دست‌نشان دستیار کارلو سولدوی ایتالیایی در تیم ملی نوجوانان بود. و توانست با این تیم به مقام چهارمی آسیا دست یابد.

دست‌نشان در تیم‌های بسیاری مربی گری کرده است و از او به عنوان یک مربی موفق در بالا آوردن تیمها به سطح اول ایران نام می‌برند.

آخرین تیمی که توسط این مربی به لیگ حرفه‌ای ایران صعود کرد نفت تهران می‌باشد. وی در سال ۱۳۸۷ با تیم پگاه گیلان نایب قهرمان جام حذفی ایران شد.

وی توانسته است تا کنون با تیم های مس کرمان در سال ۸۴-۸۵، استیل آذین ۸۷-۸۸ و نفت تهران در سال ۸۸-۸۹ به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کند.

دست نشان در لیگ یک سال گذشته توانست با کسب ۳۴ امتیاز تیم نساجی مازندران را سوم گروه الف کند. البته نکته جالب این است که بودجه نساجی برای این تیم ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :