به گزارش تبریزمن، عصر دیروز، در یکی از سایت ها خبری با عنوان ” تماس تراکتور با کاپیتان محرم: تبریز مقصد نهایی؟ ” درج شده است.

همچنین در متن این خبر آمده است: نویدکیا در نامه خداحافظی توضیحی نداده بود فقط از سپاهان می‌رود یا برای همیشه قصد کنار گذاشتن فوتبال را دارد. موضوعی که درها را برای بازگشت محرم به فوتبال باز نگه می‌دارد. مسئولان تراکتورسازی که زیاد از عملکرد هافبک‌هایشان در این فصل راضی نیستند، رایزنی‌های اولیه را با نویدکیا آغاز کرده‌اند.

علی کریمی ستاره پرسپولیس بعد از مشکلاتی که با رویانیان و دایی داشت سال آخر دوران بازیگری به تبریز رفت و آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی هم بعد از اختلاف با قلعه‌نویی و جدایی از استقلال، مسیر تبریز را در پیش گرفت.

تراکتوری‌ها امیدوارند بتوانند همین سناریو را درباره کاپیتان سپاهان هم پیاده کنند و نویدکیای عاصی را به تبریز ببرند. سال پیش نویدکیا یکی از عوامل اصلی ۶ برد پیاپی سپاهان در بازی‌های  آخر فصل و قهرمانی این تیم بود.

سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفتگوی تلفنی با برنامه موج فوتبال، مذاکره تراکتورسازی با این بازیکن را تکذیب کرده و گفت که هیچ صحبتی با این بازیکن نداشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :