رئیس قوه قضائیه حضور پرشور و پرنشاط مردم را سبب اقتدار و صلابت نظام اسلامی دانست و گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی پیامی روشن برای کشورهای غربی دارد.

به گزارش تبریزمن،  آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی پس از انداختن رأی خود به صندوق در جمع خبرنگاران این شهرستان، حضور پرشور و پرنشاط مردم را سبب اقتدار و صلابت نظام اسلامی بیان کرد و اظهار داشت: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی پیامی روشن برای کشورهای غربی دارد که مردم ما یکپارچه از نظام و رهبری دفاع می‌کنند.

وی با تاکید براینکه مردم ما امروز اعلام می‌کنند کاری به خط‌دهی‌های بیگانگان ندارند، افزود: این مردم آن چیزی که خودشان می‌خواهند، در صندوق‌های رأی خواهند ریخت.

آملی لاریجانی با اعلام اینکه اخیراً کاخ سفید عنوان اینکه مردم ایران نظر خودشان را به جهان اعلام کنند، گفت: این کشور باید بداند مردم ما ۳۷ سال است، دارند نظر خود را به جهان اعلام می‌کنند.

وی  با بیان اینکه مردم ایران امروز هم به لطف الهی حماسه ایجاد خواهند کرد، یادآور شد: آن‌ها نظر خودشان را با صدای رسا به جهان اعلام می‌کنند که کشورهای بیگانه حق دخالت و خط دهی در کشور ما را ندارند.

رئیس قوه قضائیه در خاتمه استقلال و عزت برای کشور را یک اصل دانست و گفت: اطمینان داریم مردم ما در انتخابات پرشور شرکت کرده و پیامی روشن برای دشمنان نظام و انقلاب دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :