به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی در خصوص حضور علیرضا پژمان در کادرفنی این تیم  به عنوان دستیار جدید تونی الیویرا به خبرنگار تبریزمن گفت:  امیدوارم اضافه شدن این مربی بتواند به تیم و کادر فنی کمک کند. حضور علیرضا پژمان خواسته تونی بود و باشگاه تا جایی که می تواند، خواسته های تونی را برآورده می کند تا کمبودی احساس نشود.

وی در پاسخ به این سوال که برای تعطیلات چندین روزه لیگ، اردوی تدارکاتی برای تیم در نظر گرفته شده است یا نه اظهار کرد: با توجه به شرایطی که داریم، امکان برگزاری اردو را نخواهیم داشت. حضور شاهین ثاقبی در اردوی تیم ملی امید و حضور محمدرضا اخباری در اردوی تیم ملی بزرگسالان به همراه مصدومیت چند بازیکن از تیم، امکان برگزاری اردوی مفید را از ما گرفته است.

سرپرست تیم تراکتورسازی در خاتمه افزود: امیداورم در این مدت زمان خوبی که به دلیل بازی های ملی برای ما و سایر تیم ها به وجود آمده است، بازیکنان بتوانند به هماهنگی کامل رسیده و با شروع دوباره بازی ها امتیازات را جمع آوری کند. در طول این چند بازی به هیچ وجه نتایج راضی کننده ای به دست نیاورده ایم و چاره جز پیروزی در بازی های آینده نداریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :