استاندار آذربایجان شرقی بر توسعه سیستم های حفاظت اطلاعات همزمان با توسعه زیرساخت های مخابراتی کشور تاکید کرد.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده روز چهارشنبه درآیین افتتاح پروژه های شرکت مخابرات استان، اظهار کرد: همراه با گسترش خدمات ارتباطی و شبکه های مخابراتی، می بایست پیش نیازهای جلوگیری از نفوذ اطلاعاتی تقویت شود.

وی با تاکید بر حفاظت از سیستم های اطلاعات و مخابرات در برابر حملات سایبری گفت: شرکت مخابرات همزمان با توسعه زیرساخت ها، می تواند خدمات حفاظتی نیز ارایه کند.

جبارزاده با قدردانی از مجریان طرح های توسعه مخابراتی در استان، خاطرنشان کرد: زیرساخت های مخابراتی از اولین خواسته های سرمایه گذاران است.

همزمان با سومین روز از دهه فجر، ۴۴۴ پروژه مخابراتی استان آذربایجان شرقی با اعتباری افزون بر یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

پروژه کشوری IMS / NGN به عنوان بخشی از پروژه کلان شرکت مخابرات برای نوسازی شبکه تلفن ثابت و توسعه زیرساخت های مخابرات کشور یکی از پروژه هایی بود که امروز در تبریز بهره برداری شد.

با راه اندازی این پروژه ارائه ۱۸ سرویس جدید از طریق خطوط تلفن ثابت از جمله امکان برقراری ارتباط از طریق وب، تلفن پیش پرداخت، برقراری ارتباط با هزینه مخاطب، مشاوره و رای گیری تلفنی، سرویس کنفرانس صوتی و تصویری و سرویس صندوق صوتی پیام کوتاه امکان پذیر می شود.

همچنین شبکه ابری ویدئو کنفرانس کشوری (شاوک) امروز در تبریز راه اندازی شد.

دراین آیین همچنین تفاهم نامه احداث هتل پنج ستاره شرکت مخابرات در راستای آماده سازی تبریز برای میزبانی از گردشگران کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ به امضا رسید.

اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی، سید مصطفی سیدهاشمی رییس هیات مدیره و مهندس اسدالله دهناد سرپرست شرکت مخابرات ایران این تفاهم نامه را امضا کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :