معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز، خواستار حفظ حقوق قانونی، اجتماعی کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و نفاق به آنان، درراستای بهبود وضعیت معیشت این کودکان شد.

به گزارش تبریزمن،  به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، در حاشیه مسابقه تیم نوجوانان بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان با تیم تراکتورسازی که با هدف ارتقاء روحیه اعضای تحت پوشش این بنیاد برگزار شد، حجت الاسلام حمیدی با تاکید بر ضرورت حمایت و پشتیبانی از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست ، چنین برنامه ای را در راستای بالا بردن مشارکت اجتماعی این کودکان موثر ارزیابی کرد.

وی افزود: عملکرد موسسات خیریه در این راستا بسیار ارزشمند بوده و به جهت جلوگیری از بروز آسیبهای اجتماعی و همچنین شکوفایی استعدادهای نهفته در وجود این کودکان بسیار موثر است.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در ادامه با اشاره به اینکه کودکان بی سرپرست و بدسرپرست بیش از دیگر کودکان به محبت و حمایت جامعه نیاز دارند، حفظ حقوق قانونی، اجتماعی این کودکان و انفاق به آنان را خواستار شد.

حمیدی در پایان ، همه جامعه را در قبال کودکان بی سرپرست مسئول دانسته و اظهار داشت: انشاءالله با همت عموم شهروندان و کمکهای خدادوستانه خیرین، شاهد روزی باشیم که هیچ شهروندی غم تنگدستی و فقر را نداشته باشد.

گفتنی است ،دیدار دوستانه تیمهای فوتبال تراکتورسازی تبریز و نوجوانان بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان، در اقدامی نمادین و فرهنگی با حضور معاون فرهنگی شهرداری کلانشهر تبریز، از ساعت ۱۶ دیروز در کمپ اختصاصی باشگاه تراکتورسازی تبریز برگزار شد که این بازی با نتیجه پرگل ۱۱ بر ۴ به نفع نوجوانان بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان به پایان رسید و خیل کثیری از شهروندان نیز به عنوان تماشاچی، از نزدیک شاهد برگزاری این دیدار بودند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :