تیم ملی فوتبال ایران در زیر باران شدید بنگلور آخرین تمرین خود را در هند برگزار کرد.

به گزارش تبریزمن، تیم ملی فوتبال ایران که فردا در سومین دیدار خود در رقابتهای انتخابی جام جهانی و جام ملتهای آسیا به مصاف هند می رود از ساعت ۱۷:۱۵ عصر امروز به مدت یک ساعت آخرین تمرین خود را پیش از این بازی برگزار کرد.

این تمرین زیر باران شدید آسمان بنگلور برگزار شد.

در ۱۰ دقیقه ابتدایی تمرین خبری از باران نبود اما پس از گذشت این زمان، باران شروع به باریدن کرد به طوری که کار برای تمرین سخت شد اما ملی پوشان ایران بی توجه به شرایط جوی زیر نظر کادر فنی تیم ملی تمرین خود را برگزار کردند.

رسانه های هندی هم مانند تمرین روز گذشته برای پوشش خبری و تصویری تمرین تیم ملی به ورزشگاه آمده بودند اما با شدت گرفتن باران به سکوها پناه بردند و بعد از دقایقی به دلیل قوانین فیفا، محل ورزشگاه را ترک کردند.

سنگر بان های تیم نیز زیر نظر مربی دروازه بان ها تمرین کردند. محمد رضا اخباری تنها نماینده تراکتورسازی در تیم ملی است که در این مدت توانسته است عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

بازیکنان ایران پس از پایان تمرین، در حضور کادر فنی حلقه اتحاد تشکیل دادند تا پس از کسب آمادگی جسمی، به لحاظ روحی و روانی هم بیش از پیش آماده بازی فردا شوند.

تیم ملی فوتبال ایران فردا از ساعت ۱۹ به وقت تهران در سومین دیدار خود در رقابتهای انتخابی جام جهانی و جام ملتهای آسیا به مصاف هند می رود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :