نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: با عزم جدی دولت، خوشبختانه تمامی مشکلات پروژه مهم اتوبان تبریز – شهر جدید سهند حل شده و ان شالله به زودی شاهد شروع جدی عملیات عمرانی و ساخت این اتوبان خواهیم بود.

به گزارش تبریزمن، شهاب الدین بیمقدار در گفت‌وگو با خبرنگاران ادامه داد:  مشکل معارضین این طرح حل و رضایت تمامی معارضین کسب شده است، بحث معارضین یکی از مشکلات جدی در ادامه ی این پروژه ی مهم برای شهرستان بود که به لطف خدا حل شد. همچنین دولت با اختصاص بودجه ی کافی عزمی جدی در ادامه و به ثمر رساندن این پروژه دارد.

وی افزود: این روزها شاهد افزایش سرعت پیشرفت پروژهای استان هستیم، هر چند حجم و سرعت اجرای پروژه ها هنوز با ایده آل ها فاصله دارد ولی جای امیدواری است، با عنایت مسئولان حق مردم استان در پروژه های راه به خوبی ادا شود، که آغاز ریل گذاری خط آهن میانه – تبریز از ۲۳ آذر هم نشان دهنده ی عزم جدی دولت است.

بیمقدار یادآور شد: مسیر ریلی میانه – تبریز به طول ۲۰۰ کیلومتر دارای هفت دستگاه تونل، ۲۱ دستگاه پل بزرگ، با سرعت طراحی ۱۶۰ کیلومتر در ساعت برای قطارهای مسافری و ۱۰۰ کیلومتر برای قطارهای باری است، که از سال ۱۳۸۰ آغاز و متأسفانه تا کنون به پایان نرسیده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :