به گزارش تبریزمن، بدنبال مذاکره رییس هیئت استان هرمزگان برای جلب مشارکت بخش خصوصی در لیگ استانی و کشوری شطرنج روز گذشته (سه شنبه) آقای شاکر عضو هیات مدیره شرکت خدمات دریایی و بندری بتاء با دکتر امیرحسینی سرپرست فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که استاد قایم مقامی نیز حضور داشت، علاقمندی مسوولان شرکت بتاء برای پرداخت ویژه به شطرنج و شرکت در رقابتهای باشگاهی مورد تاکید قرار گرفت.

احسان قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج ایران در این دیدار با بیان برخی از ویژگیها و جذابیتهای شطرنج و افتخارات بدست آمده در این ورزش، خواستار مشارکت هرچه بیشتر بخش خصوصی برای رشد و توسعه شطرنج در بین نوجوان و جوانان شد.

دکتر امیر حسینی سرپرست فدراسیون شطرنج نیز با اشاره به موقعیت خوب شطرنج کشور، بالاخص در رده های سنی ۱۰ تا ۱۸ سال اظهار داشت حضور سرمایه گذاران و برندهای برتر کشور در شطرنج،ضمن توسعه بخش قهرمانی و افتخار آفرینی این رشته ورزشی، موچب افزایش توجه عمومی و گسترش این ورزش فکری درمیان مردم خواهد شد.

دکتر امیر حسینی در این دیدار با استقبال از مشارکت شرکت  بتاء برای حضور در رقابتهای لیگ خواستار حمایت بیشتر آنان از رویدادهای بین المللی  و شطرنج بازان تیمهای ملی کشور شد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :