تراکتورسازی در ادامه بازی ها و نتایج ضعیف خود این بار مقابل پرسپولیس نیز شکست خورده و طلسم ۱۴ ساله نباختن مقابل این تیم در تبریز را باطل کرد.

به گزارش تبریزمن، شاگردان تونی الیویرا بار دیگر با انجام یک بازی ضعیف و نا امیدکننده، مقابل دیدگان هواداران خود باختی نا امید کننده را متحمل شده و وضعیت خود را از هر لحاظ نابسامان تر کردند. در ادامه نگاهی داریم به حواشی این دیدار:

– تونی الیویرا حتی پیش از آغاز دیدار نیز وضعیت روحی خوبی نداشته و آشفته به نظر می رسید.

IMG_6338

– برخی خبرنگاران نیز همین مسئله و خبر بازگشت تونی به پرتغال را با عقیده های خود آمیخته و در نهایت به این نتیجه رسیدند که این دیدار، آخرین تجربه ی سرمربیگری تونی در تراکتورسازی خواهد بود. البته هنوز خبر خاصی در این خصوص منتشر نشده و باید منتظر و ماند و دید که اول مدیریت باشگاه توبیخ خواهد شد یا کادرفنی!

IMG_6393

– بازار عکس های یادگاری هواداران با بازیکنان نیز پیش از آغاز بازی در هتل محل اقامت دو تیم – که یکسان بودن این هتل برای دو باشگاه خود آخر حاشیه و بی تدبیری تیم اجرایی تراکتورسازان است – از نکات جالب بود.

 IMG_6415

IMG_6421

???????????????????????????????

IMG_6432

IMG_6426

IMG_6427

IMG_6428

IMG_6431

IMG_6437

IMG_6436

IMG_6435

IMG_6434

– هواداران تراکتورسازی نسبت به بازی های قبلی حضور پرتعداد تری در استادیوم یادگار امام داشتند و امیدوار بودند تا شاهد پیروزی تیمشان مقابل پرسپولیس باشند اما…

IMG_6442

IMG_6443

IMG_6445

– بازیکنان تراکتورسازی مثل همیشه مورد تشویق و روحیه دهی هواداران قرار گرفتند.

IMG_6487

IMG_6491

IMG_6494

IMG_6497

IMG_6501

IMG_6502

IMG_6509

IMG_6514

IMG_6520

IMG_6521

– محسن ترکی محبوب …!

IMG_6496

– فرشاد احمد زاده نیز حال و احوال پرسی خوبی با هواداران انجام داد و مورد تشویق قرار گرفت.

IMG_6475

IMG_6479

IMG_6480

– سعید آقایی که این روز ها شایعه ی جدایی اش از تراکتورسازی به گوش می رسد، از طرف هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

– مجبتی ساعی، گزارشگر بازی امروز بود.

– حدود ۵۰ هوادار پرسپولیسی در استادیوم حضور داشتند.

– محمد رضا اخباری دروازه بان تراکتور در هنگام گرم کردن دچار مصدومیت شد.بلافاصله پزشکان برای مداوای وی به زمین رفتند.اخباری پس از دقایقی به تمرین بازگشت.

– اسکوربرد ورزشگاه با درج پیامی جان باختگان حادثه منی را به هموطنان و بازماندگان این حادثه تسلیت گفت.

– قرار بود تا سرخپوشان فوتبال آذربایجان پس از شش هفته، در بازی خود برابر پرسپولیس از پیراهن های طرح جدید و اروپایی خود استفاده کرده و با آن ها راهی میدان شود. با این حال این اتفاق نیز عملی نشد.

– تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، محمد ایران پوریان، شجاع خلیل زاده، الکساندر کارلوس، سینا عشوری، شاهین ثاقبی، فرید کریمی، بختیار رحمانی، آیان رمزی، آگوستو سزار و مهرداد بایرامی
سرمربی: تونی اولیویرا

پرسپولیس:
سوشا مکانی، محسن بنگر، محمد انصاری، رامین رضاییان، علیرضا نورمحمدی، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، جری بنگستون، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

– هواداران تراکتورسازی با شعار «پرسپولیس تهران محبوب افغانستان» علیه هواداران پرسپولیس شعار سر دادند.

– وقتی  بلندگوی ورزشگاه شروع به خوشامدگویی کرد  با واکنش تماشاگران مواجه شد در بازی پایان فصل گذشته بین تیم تراکتور و نفت و پس از اتفاقات رخ داده گوینده ورزشگاه از تماشاگرانی که در زمین چمن حاضر بودند خواست تا به روی سکوها بروند تا جشن قهرمانی برپا شوند هواداران تراکتورسازی از آن روز هر موقع گوینده ورزشگاه مشغول صحبت بوده است او را هو کرده اند.

– هواداران تراکتورسازی به شدت سرمربی تیم خود را تشویق کردند آنها با سر دادن شعار “آذربایجان بیرکلام اولیویرا والسلام” حمایت قاطع خود را از اولیویرا خود اعلام کردند.

– در دقیقه ۱۰ بازی در پی نشان دادن کارت زرد از سوی ترکی به سینا عشوری هواداران تراکتورسازی به شدت نسبت به این صحنه اعتراض کرده و علیه ترکی و فغانی شعار دادند.

– در دقیقه ۱۴ نیز ترکی یک خطای دیگر به سود تیم پرسپولیس اعلام کرد که اعتراض ایرانپوریان کاپیتان تراکتورسازی را به دنبال داشت و ترکی با یک کارت زرد وی را نیز جریمه کرد که این تصمیم داور بازهم با واکنش هواداران روبرو شد.

– کریم باقری مربی تیم پرسپولیس در طول مدت زمان برگزاری بازی در نیمه اول از روی نیمکت کادر فنی پرسپولیس بلند نشد.

– در دقیقه ۳۷ بازی و در حالی که کمال کامیابی نیا قصد داشت پرتاب اوتی از کنار خط طولی انجام دهد هواداران تراکتورسازی با پرتاب سیب او را مورد هدف قرار داده و پس از دو پرتاب بالاخره یک سیب را به طور مستقیم به کمر او  کوبیدند که این اقدام بلافاصله با حضور به موقع یگان ویژه مستقر در ورزشگاه به پایان رسید.

– رضا نورمحمدی مدافع پرسپولیس با شجاع خلیل زاده درگیر شد.این درگیری تا دقایق پایانی نیمه نخست ادامه داشت.بین این دو بازیکن الفاظ رکیکی رد و بدل شد.

– مهدی طارمی با پنالتی که بدست آورد، موجبات گلزنی بنگستون را فراهم آورده و نتیجه را به سود تیم خود تغییر داد. به این ترتیب دیدار دو تیم از دقیقه ۷۰ بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس تغییر کرد.

– شاهین ثاقبی در دقیقه ۷۵ بازی با سامان نریمان جهان تعویض شد که این تعویض اعتراض ثاقبی را به دنبال داشت. ثاقبی نه تنها با نریمان جهان و تونی دست نداد بلکه حتی روی نیمکت تیم هم ننشست و به رختکن رفت.

–  پس از به ثمر رسیدن پنالتی تیم پرسپولیس هواداران تراکتورسازی بار دیگر علیه محسن ترکی شعار سر دادند.

– هواداران تراکتورسازی از دقیقه ۸۰ بازی در اعتراض به بازی تیم شان شروع به ترک ورزشگاه کردند.

– با توجه به حواشی دقایق پایانی نیمه اول برای طرفداران اندک تیم پرسپولیس نیروی های یگان ویژه در دقیقه ۸۱ بازی طرفداران این تیم را از ورزشگاه خارج کردند تا امنیت جانی آنها حفظ شود. این در شرایطی بود که بازی تیم پرسپولیس و تراکتور هنوزادامه داشت.

–  هواداران تیم تراکتورسازی با سر دادن شعار «عباسی (مدیرعامل تراکتورسازی) حیا کن تراکتور را رها کن» علیه مدیرعامل باشگاه خود شعار سر دادند.

– در هنگام بازگشت بازیکنان ذخیره تیم پرسپولیس اشیاعی از روی سکوها به سمت آنها پرتاب شد. این بازیکنان پیش از آن پشت درواز مشغول گرم کردن خود بودند.

–  با اعلام ۶ دقیقه وقت اضافی نیمه دوم تعدادی از هواداران تراکتورسازی که در حال ترک ورزشگاه بودند به جای خود برگشتند تا ادامه بازی را تماشا کنند.

– هواداران تراکتورسازی در حین خروج از ورزشگاه از بازی بد تیم شان انتقاد می کردند و معتقد بودند تونی اولیویرا که برای مرخصی به پرتغال می رود دیگر به تبریز برنخواهد گشت.

– پس از شکست تیم تراکتورسازی هواداران معترض تیم تراکتورسازی که از وضعیت موجود به شدت معترض بودند، جلوی درب ورزشگا تجمع کردند که با دخالت نیروی انتظامی این مسئله ختم به خیر شد.

– محمد رضا اخباری دروازه بان تیم تراکتورسازی که قصد خروج از ورزشگاه را داشت به دلیل همین ازدحام هواداران از رفتن منصرف شد و به رختن بازگشت.

– گفته می شود، ایان رامسی، پس از بازی احساساتی شده و گریه کرده است.

– از دیگر حواشی هم می‌توان به عدم مصاحبه اکثر بازیکنان تراکتورسازی پس از پایان بازی اشاره کرد که ناراحتی از باخت مسلما علت آن است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :