مجمع آذری زبان‌های ایران با صدور بیانه‌ای از ریاست محمدرضا عارف منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم حمایت کرد، همچنین این مجمع برای نایب ریسی مجلس نیز مسعود پزشکیان، سرلیست امید در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو را شایسته‌ترین فرد معرفی کرد.

به گزارش تبریزمن،به نقل از پایگاه خبری تدبیروامید، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بنام خدا. اینک که در آستانه ی شکل گیری مجلس دهم شورای اسلامی هستیم، که در طی مسیری دشوار با عقلانیت، خرد ورزی و برنامه هدفمند اصلاح طلبان علیرغم همه بی مهری ها در رد صلاحیت های گسترده لیست امید با موفقیت و اقبال عمومی مواجه شد در این زمینه زحمات و تلاشهای جبران ناپذیر بدنه اجتماعی اصلاح طلبان، مردم فهیم و تحول خواه ایران بسی ارزشمند، ستودنی و امید افرین بوده است.

لذا به منظور ارج نهادن بر مطالبات و دغدغه ها و به منظور تغیر در رویکرد به عنوان یک مطالبه جدی کرسی ریاست مجلس دهم در یک هم گرایی و انسجام واحد از ان کسی است که کارنامه درخشان و افتخار افرین در حوزه های مختلف خدمت گذاری داشته است.

دکتر محمد رضا عارف بدون شک می تواند با ایجاد تحول بنیادی در حوزه قانون گذاری، رفع خلاها و موانع پاسخ گویی مطالبات انباشته شده خیل عظیم مردم باشد و با هم گرایی اصلاح طلبان، اعتدال گرایان و با شعور و اگاهی ها در مسیر تغیر و اصلاح گام های جدی و موثرتری بردارد، تا فصلی جدید از حیات سیاسی در سایه تفکر پایدار حزبی صورت گیرد.

با توجه به درک شرایط امروز، ضرورت ها، مجمع اذری زبان های ایران با دو دهه فعالیت سیاسی در حوزه اصلاحات از دکتر محمدرضا عارف یکی از خوشنام ترین، اخلاق مدارترین چهره مطرح اصلاح طلب، چهره برتر علمی و دانشگاهی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، معاون اول دولت اصلاحات و منتخب اول مردم شریف تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات و دکتر مسعود پزشکیان با دو دهه سابقه و حضور سازنده تاثیر گذار در حوزه قانون گذاری، وزیر دولت اصلاحات، منتخب اول مردم شریف تبریز، اذرشهر، اسکو جهت نایب ریسی اول حمایت می کند.

حضور نامبردگان که از دلسوزان و خادمان واقعی انقلاب اسلامی به شمار می ایند ، می تواند نوید بخش تشکیل مجلس قوی و کارامد و موجبات همدلی ، وفاق وحدت و انسجام اصلاح طلبان را رقم بزند که تضمین کننده و راهبرد موثر برای موفقیت هاست.

لذا بر تمام جریانات سیاسی ، نخبگان . برجستگان و کنشگران سیاسی ، رسانه های اصلاح طلب فرض است هم صدا با مردم و رای معنادار از هر نوع رفتار سلیقه ای پرهیز نموده تا برای حصول به نتیجه دلخواه راهی سخت و دشوار در پیش نباشد. مجمع آذری زبان های ایران اسلامی.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :