به گزارش تبریزمن کارشناس برنامه موج فوتبال در مورد تراکتورسازی و وضعیتش گفت: روی کاغذ تیم خوبی بسته ایم ولی در واقع اصلا تیم خوبی آماده نکرده ایم ولی متاسفانه دیگر وقتی برای تغییر نداریم و مجبوریم با حمایت از تیم مشکلات را حل کنیم.

وی در مورد حمزه یونس افزود: رزومه بازیکن در جذب وی خیلی مهم است ولی با توجه به سه بازی اخیر احساس کرده ایم که حمزه یونس بیشتر از یک مهاجم، یک پاسور خوب است.ولی متاسفانه در این تیم بازیکنی با خصوصیات مهاجمی خوب نداریم که پاس های وی را گل کند و یا اینکه باید از بازیکنی مثل مهرداد بایرامی استفاده کنیم تا پاس های حمزه را به گل تبدیل کند.

حسین زاده در مورد مدافعان تیم نیز گفت: همیشه پشت مدافعان فضای خالی بوجود می آید که واقعا خطرناک است. متاسفانه بازیکنانی مثل رمزی هم در انتقال به عقب مشکل دارند و به مدافعان کمک نمی کنند.

وی در مورد سزار ادامه داد: وی بازیکن خوبی است و به عنوان یک هافبک دفاعی واقعا خوب است ولی کمی بی تجربه بوده و نیاز به گذشت زمان دارد.سزار به مرور میتواند برای رقبایمان در لیگ برتر خطرناک باشد. همچنین از هواداران می خواهم تا تیم را با یک نتیجه بد تنها نگذارند و مثل گذشته همیشه در کنار تیم محبوبشان باشند.

آنالیزور تیم ماشین سازی در ادامه گفت: آندو وزنه ی خوبی برای تیم بود و با رفتنش تیم را بدون رهبر گذاشت. ملی پوش با تجربه ای نداریم که همه وی را قبول داشته باشند و بتواند نقش خوبی در لحظات حساس بازی کند.ما در میدان به یک لیدر یا رهبر خوب نیاز داریم.اگر اندو و ادینهیو در تراکتور باقی میماندند به راحتی میتوانستیم قهرمانی را به خود نزدیک ببینیم و در اسیا هم حرف زیادی برای گفتن داشته باشیم..حتی شنیده ایم که مدیرعامل تراکتور گفته که اگر تونی بخواهد بازیکن جدید در پست های مختلف میگیریم.

وی در مورد فاز حمله تیم تصریح کرد: رمزی با سه پاس گل در دو بازی توانسته امار خوبی از خود ارائه دهد.در ضربات ایستگاهی هم خوب نتیجه گرفته ایم.یک گل هم در کارهای تمرینی و سازماندهی شده داشته ایم که نکته قوتی برای مهاجمان تیم بوده است.امسال حتی سامان هم همان سامان سال قبل نیست و نیاز به فرصت بیشتری دارد.

کارشناس برنامه در مورد تونی گفت: وی پلان دوم خوبی ندارد و در نیمه های دوم ضعیف عمل میکند.احساس میشود تونی در آنالیز بین دو نیمه نمیتواند خوب تصمیم بگیرد و از بازیکنان روی نیمکت استفاده بهینه ای نمیکند. تونی میتواند تعویض های خوبی انجام دهد و به تیم کمک کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :