امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اهواز، اظهار کرد: خوزستان به نوعی می‌تواند مهد فوتبال ما باشد. جا دارد به ویسی و بازیکنان این تیم و همچنین مجموعه استقلال خوزستان بابت عملکردشان تبریک بگویم که یک فوتبال بسیار خوب با یکسری جوانان کم ادعا انجام داده‌اند و این ماحصل فوتبال خوزستان و تلاش ویسی است که نشان داده پتانسیل بالایی دارد.

وی در ادامه درباره دیدار فردا با استقلال اهواز، گفت: من قبلا در استقلال اهواز مربی بوده‌ام و از این تیم خاطرات خیلی خوبی دارم و باید بگویم این بازی مانند سایر بازی‌ها برای ما سخت است. هر بازی برای ما شرایط خاصی دارد و درست است که این تیم انتهای جدول است ولی بازیکنان آن با تمام وجود و با انگیزه بازی خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی افزود: بازیکنان استقلال اهواز مشکلات‌شان خارج از زمین است و مطمئنا درون زمین مقابل تراکتورسازی انگیزه خاص خود را خواهند داشت و به همین دلیل با تمام وجود به زمین خواهیم آمد.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: بعد از بازی با استقلال با بازیکنان‌مان صحبت کردم که استقلال اهواز را دست‌کم نگیرند و باید با تمام وجود به زمین برویم. این تیم بسیار خوب است و از مربیان خوبی چون تهامی که قبلا با او همکار بوده‌ام، بهره می‌برد و امیدوارم مشکلات مالی استقلال اهواز هر چه زودتر حل شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره شرایط این تیم بیان کرد: قبل از بازی با استقلال شرایط مطلوبی نداشتیم و تیم هفت، هشت روزی بود که آنچنان تمرینی نداشت. پیش از اینکه من بیایم شرایط خوب نبود ولی ما هفته به هفته و بازی به بازی تلاش می‌کنیم تا به شرایط آرمانی دست پیدا کنیم. مطمئنا مشکلات که حل شود کارآیی و کیفیت هم بالاتر می‌رود. ما اگر خوب بازی کنیم طرفداران پرشورمان هم بیشتر می‌شوند.

وی در خصوص غایبان تیمش در این دیدار، عنوان کرد: همه بازیکنان‌مان را به جز یکی از مدافعین تیم‌مان که مصدوم است در اختیار دارم.

قلعه‌نویی درباره جذب بازیکن در نیم فصل گفت:‌در نیم فصل دو، سه پست‌مان را تقویت می‌کنیم و باید بگویم حمزه یونس را کنار نگذاشتم و فقط او را با توجه به مشکلاتی که بود در اختیار باشگاه قرار دادم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :