به گزارش تبریزمن، مهرداد بایرامی، مهاجم تیم تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص بازی فردا گفت: بعد از آن بازی پر از اشک، تمرینات خود را با حضور بازیکنان جدید آغاز کردیم. اردو ها و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم، بازی اول همیشه سخت است، چرا که تیم ها از بدنسازی و تمرینات فشرده خارج شده اند و بعد از مدت ها اولین بازی رسمی و جدی خود را انجام می دهند.

وی ادامه داد: به هماهنگی خوبی رسیده ایم، کادر فنی نکات مورد نیاز را در تمرینات به ما گوش زد کرده است، نفت تهران هم بازیکنان خوبی جذب کرده است و هر دو تیم تا حدودی از بازی های همدیگر شناخت دارند. قطعا در بازی فردا تمام فکر و ذکر بازیکنان کسب سه امتیاز بازی خواهد بود.

بایرامی در خصوص حضور هواداران در این بازی اظهار داشت: سعی خواهیم کرد بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم و قطعا با حضور و حمایت آنها انرژی مضاعف تری خواهیم گرفت. انشالله با حضور پرتعداد هواداران پرشور خود بتوانیم استارت لیگ را با پیروزی بزنیم.

وی در خصوص بازیکنان جذب شده به خصوص حمزه یونس در پست مهاجم بیان کرد: تمام بازیکنان جذب شده در پست خودشان باتجربه و شناخته شده هستند. امیدوارم در بازی فردا هر کسی که در خط حمله حضور خواهد داشت بتواند به این تیم کمک کند و قطعه حمزه یونس نیز به عنوان یک بازیکن خارجی جذب شده و می تواند کمک حال تراکتورسازی باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :