به گزارش تبریزمن، از میکسدزون ورزشگاه آزادی، عشوری به خبرنگاران درباره درگیری‌اش با محسن بنگر گفت: این احتمال وجود داشت که پای محمد ایران پوریان بشکند و ۶ ماه خانه نشین بشود چون آقای بنگر عصبانی است. اصلا از کارم پشیمان نیستم چون ممکن بود اتفاق بدی برای محمد بیفتد. من نمی خواستم بی ادبی کنم اما کار بنگر زشت بود. اعضای یک تیم باید پشت هم باشند و قطعا اگر این اتفاق برای من هم می افتاد ایران پوریان از من حمایت می کرد.

او ادامه داد: من واقعا متاسف هستم برای ایشان. من همیشه احترام بزرگی کوچکی را نگه می دارم اما بزرگ باید بزرگی کند نه اینکه در زمین کاری کند که مثلا من خیلی تعصب دارم و … به نظر من ایشان به جای این حرف ها برود فکری به حال خودش بکند. این حرکات نشانه غیرت نیست.

هافبک تراکتوسازان در ادامه گفت: کاری که بنگر انجام داد باید یک سال محرومیت برایش در پی داشته باشد. البته احترام ایشان به جای خود.

عشوری در پایان گفت: فرق بین هواداران تراکتور و سایر تیم ها این است که هواداران ما از این کارها انجام نمی دهند.

در دقیقه ۴۸ بازی محسن بنگر روی پای بازیکن تراکتورسازی تکل کرد  و این موضوع باعث درگیری سینا عشوری با بازیکنان پرسپولیس شد. در این صحنه ۴ نارنجک به زمین آزادی پرتاب شد و شرایط عجیبی در استادیوم حاکم شد.

بعد از حواشی و مصاحبه های عشوری، هواداران پرسپولیس به صفحه اینستاگرام عشوری حمله کرده و شروع به توهین و تهدید کرده اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :