فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه اصلی‌ترین علت حاضر شدن استکبار برای مذاکره با ایران به خاطر قدرت بازدارندگی ایران اسلامی بود، گفت: ما بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به وحدت ، انسجام و همبستگی داریم.

به گزارش تبریزمن، سردار غلام عسگر کریمیان ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج با اشاره به سیر تاریخی پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این انقلاب و حرکت شکوهمند مسیری طولانی را پیموده است.

فرمانده سپاه عاشورا گفت : ما بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به وحدت ، انسجام و همبستگی داریم . در ۱۵ خرداد ۴۲ جرقه اصلی انقلاب اسلامی ایران زده شد و همواره از آن زمان و حتی از قبل انقلاب تلاش استکبار جهانی بر این بود و بوده است که از به وقوع پیوستن انقلاب اسلامی در ایران و در سایر کشورها جلوگیری به عمل بیاورد.

سردار کریمیان در ادامه سخنانشان در نشست خبری خاطر نشان کردند : علارغم میل باطنی استکبار جهانی ، انقلاب اسلامی ایران به وقوع پیوست و استکبار جهانی شکست خورد پس از این شکست جبهه استکبار برای جلوگیری از استحکام و ریشه اندازی انقلاب اسلامی ایران با ۲ روش جلوگیری کنند : ۱ – ایجاد اختلافات قومی و قبیله ای ۲- استفاده از گروهک های سوسیالیستی

سردار غلام عسکر کریمیان در ادامه فرمودند : بازهم علارغم میل باطنی استکبار که براین شده بودند انقلاب اسلامی را ساقط کنند نه ساقط شد بلکه استحکام بیشتری یافت در بحث وحدت قومی و قبیله ای نمی توان از نقش بی بدیل امام رضوان الله تعالی و مردم بصیر چشم پوشی کرد.

فرمانده لشکر ۳۱ عاشورا در ادامه سخنانشان این چنین اذهان داشتند که : بعد از جریانات جنگ تحمیلی ایران شروع شد حمله صدام ، حمله نه به خاک بلکه حمله به یک ایدئولوژی بود جبهه استکبار سعی داشت انقلاب اسلامی را حداقل مهار و کنترل کند یا از صدور انقلاب اسلامی به جهان جلوگیری کند که در این راستا هم امام فرموده اند : ما انقلابمان را به جهان صادر میکنیم نمونه بارز این موضوع را تصدیق میکند.

وی ادامه داد : ما مردم ایران در جنگ تحمیلی انقلابمان را به جهانیان ثابت کردیم . جنگ نرم که سعی دارد با تلاش بر اجرای کودتای مخملی جای هنجار ها و ناهنجار ها ، خوب و بد ، ارزش ها مردم و ارزش های دینی تغییر دهد

سردار کریمیان تصریح کرد: : بر اساس استراژیست های جبهه استکبار برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران ۲ راهی بیشتر نیست ۱- استفاده از سلاح و روی آوردن به گزینه نظامی ۲- نشستن پشت میز های مذاکره بر اساس شاخصه های بازدارندگی قوی ایران چه در خارج از مرز و چه در داخل مرز جبهه استکبار تن به مذاکره به صورت اجباری داد .

سردار غلام عسکر کریمیان گریزی به ماجرای برجام زدند در این باره فرمودند: دشمن با استفاده از ظرفیت های بیرونی و هم ظرفیت های درونی برای نفوذ تلاش میکند قطعا بعد از نفوذ ضربه خود را خواهد ریخت دولت آمریکا در کجای تاریخ یکبار به نفع ملت ایران عمل کرده است ؟ پس این بار هم به نفع ملت ایران عمل نخواهد کرد.

سردار غلام عسکر کریمیان در آخرین سخنان خود فرمودند: در حال حاضر همکاری با دولت با حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی حاضر امری مهم است که باید با وحدت انجام شود .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :