دو بازیکن حال حاضر تراکتورسازی قبلا در استقلال شاگرد امیر قلعه نویی بودند و الان در تراکتورسازی نیز قرار است دوباره زیر نظر سرمربی سابقشان کار کنند.

به گزارش تبریزمن، علی حمودی و فردین عابدینی که زمانی در تیم استقلال زیرنظر قلعه نویی کار می کردند حالا در تراکتورسازی دوباره شاگرد قلعه نویی شده اند.

جالب این جاست که هر دو آن ها در هفته آینده روبروی تیم سابق خود قرار می گیرد یکی در لباس مربیگری و دو نفر دیگر در قالب بازیکن.

تمام این مسائل می تواند از جذابیت های دیدار بین دو تیم تراکتور و استقلال باشد.

البته شجاع خلیل زاده هم در مس کرمان زیر نظر قلعه نویی کار کرده بود و بنابراین سرمربی جدید این تیم سه نفر از شاگردان سابق خود را در اختیار دارد.

پس از جدایی تونی اولیویرا از سمت سرمربیگری تیم باشگاه با امیر قلعه نویی به توافق رسیده و قرارداد خود را با این سرمربی امضا کرد ، قلعه نویی در لیگ ۹۰-۹۱ نیز هدایت سرخپوشان را بر عهده داشت و کسب سهمیه آسیا و نایب قهرمانی در مسابقات لیگ برتر ماحصل تلاش یک فصله این سرمربی در تیم تراکتورسازی بود .

قلعه نویی پس از عقد قرارداد با تیم راهی منزل سرمربی پیشین تیم (تونی اولیویرا) شد تا پس از رخصت از ایشان فعالیت رسمی خود را در تیم تراکتورسازی تبریز آغاز کند .


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :