به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی در اولین بازی خود در رقابت های لیگ برتر، عصر جمعه در دیداری حساس به مصاف نفت تهران خواهد رفت.

در فاصله کمتر از سه ساعت مانده به آغاز بازی – که معمولا در بازی های مهم گذشته تعدادی قابل توجه از هواداران در استادیوم حاضر می شدند- کمتر از ۲ هزار هوادار در استادیوم حضور دارند که به نظر می رسد با این وضعیت تا آغاز بازی بیشتر از ۲۰ هزار نفر در استادیوم حاضر نباشند.

طبق دیگر اخبار رسیده نیز تعدادی از هواداران در پارک استادیوم حضور دارند و در دقایق آتی راهی استادیوم خواهند شد.

کم بودن هواداران حاضر در استادیوم باعث شده تا در شبکه های اجتماعی فراخوانی ایجاد شده و در گروه ها و صفحات مرتبط با هواداران تراکتورسازی، تصاویر خالی استادیوم قرار گرفته از اعضا خواسته می شود تا راهی استادیوم شوند.

به نظر می رسد بر خلاف پیش بینی ها چندان استقبال پرشوری که مثل همیشه از بازی های تراکتورسازی به عمل می آمد، در بازی اول به عمل نخواهد آمد. شاید اتفاقاتی که در بازی آخر فصل پیش افتاد و جنجال هایی که پدیدار شد، باعث وجود این صندلی های خالی در استادیوم یادگار امام بوده باشند.

نکته ی دیگر قابل ذکر، برداشته شدن تمام صندلی های قسمت پایینی طبقه اول استادیوم می باشد که بار دیگر طعم نشستن روی سیمان ها را به هواداران خواهد چشاند.

photo_2015-07-31_04-48-51

photo_2015-07-31_04-48-55

photo_2015-07-31_04-49-01


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :