به گزارش تبریزمن، دو تیم سایپا و گسترش فولاد تبریز از سری رقابت های هفته اول مسابقات لیگ برتر در کرج به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت در نیمه اول با نتیجه تساوی خاتمه یافت. در نیمه دوم نیز بازی با همین نتیجه ادامه پیدا کرد تا اینکه قطع برق ورزشگاه دستگردی باعث نیمه تمام ماندن بازی بود.

تیم گسترش فولاد در این دیدار از بازیکنان با تجربه خود همچون مهدی کیانی، سعید دقیقی، مرتضی اسدی و محمد نصرتی استفاده کرده بود، در دقایق ابتدایی بازی دروازه خود را تهدید شده دید و ضربه ایستگاهی میلاد میداوودی به تیر دروازه صوفیانی برخورد کرد.

در ادامه اما گسترشی ها به وسیله دقیقی و کیانی موقعیت های گلی ایجاد کردند که ثمری نداشت و در نهایت دیدار دو تیم در نیمه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

با آغاز نیمه دوم هم سایپایی ها حملات بیشتری روی دروازه گسترش فولاد ایجاد کردند اما این حملات نتیجه ای نداشت تا اینکه در دقیقه ۸۷ بازی قطعی برق منجر به توقف آن شد.

میزبانی باشگاه سایپا در ورزشگاه دستگردی بسیار نامطلوب بود که با قطع برق این پروژه نامناسب تکمیل شد.

* هواداران گسترش فولاد شعار می‌دهند سایپا سپاهان پیوندتان مبارک، آنها همچنین علیه سرمربی سایپا شعار می‌دهند و او را به تبانی متهم می‌کنند؛ داوران هم وسط زمین ایستاده‌اند و نمی‌دانند در این شرایط چه کنند. هواداران علیه ترکی شعار می‌دهند و داور مسابقه را با علیرضا فغانی داور جنجالی بازی تراکتورسازی و نفت در فصل گذشته مقایسه می‌کنند.

تا لحظه مخابره خبر برق ورزشگاه همچنان قطع و دو تیم بلاتکلیف در زمین حضور دارند.

* ترکیب تیم فوتبال سایپا در این بازی به این شرح بود: حامد فلاح زاده، محمد اسماعیل بیگی، روزبه شاه‌علیدوست، مجید ایوبی، ابراهیم صادقی، رضا نوروزی، سجاد مشکل‌پور، مهدی ترابی، مسعود ابراهیم زاده، غلامرضا رضایی و میلاد میداودی.

ترکیب گسترش فولاد: داود نوشی سوفیانی، سید امید نظامی‌پور، مهدی کیانی، ایوب کلانتری، مرتضی اسدی، محمد ابراهیمی، محمد نصرتی، داریوش شجاعیان، مصطفی اکرامی و سعید دقیقی.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :