نفت تهران و تراکتورسازی در چارچوب دیداری از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی تهران به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار تا دقیقه ۸۰ با برتری یک بر صفر تراکتورسازی در جریان است.

* دقیقه ۵۴ منصوریان که در صحنه‌ای به داور اعتراض داشت، از محوطه فنی خارج شد و تا نزدیکی محوطه فنی تراکتورسازی جلو رفت که در همین حین دیالوگی بین او و امیرقلعه‌نویی رد و بدل شد و دو طرف با خنده به یکدیگر دست دادند.

* در نیمه دوم، محمدرضا اخباری یکی دو شروع مجدد ضعیف داشت که همین مسئله باعث عصبانیت امیر قلعه‌نویی سرمربی سرخپوشان تبریزی شد.

* دقیقه ۸۰ سعید آقایی مرتکب خطای هند شد که امیر قلعه‌نویی به شدت نسبت به این مسئله اعتراض کرد.

* سرمربی تراکتورسازی در نیمه دوم بارها از تصمیمات داور عصبانی شد.

* دقیقه ۷۰ عضلات دو پای سعید آقایی دچار گرفتگی شد که وحید امیری با حضور بر بالین وی به این بازیکن کمک کرد.

* یکی از هوادارانی که در نیمه اول در جایگاه مخصوص هواداران نفت تهران بود در نیمه دوم به سمت هواداران تراکتورسازی رفت و آنها را ترغیب به تشویق بیشتر کرد که همین مسئله با اعتراض هواداران نفت روبه‌رو شد.

* در دقیقه ۷۵ در یکی دو صحنه مدافعان تراکتورسازی مرتکب اشتباه شدند که این مسئله با اعتراض شدید مهدی کیانی به کاردوسو و خالد شفیعی همراه شد.

* محمد ایرانپوریان در دقیقه ۷۶ به جای علی حمودی وارد زمین شد که مهدی کیانی از ایرانپوریان خواست بازوبند را به دست ببندد که این بازیکن این مسئله را نپذیرفت.

* علی حمودی پس از تعویض، مورد تشویق هواداران تراکتورسازی قرار گرفت.

* بین نیمه، ایوب ذوالفقاری سمت سکوها رفت و هواداران با او صحبت می‌کردند و درخواست آنها این بود که در صورت امکان ادینهو جذب تراکتورسازی شود.

*با توجه به نیمکت‌نشینی محمد ایران‌پوریان در تیم تراکتور‌سازی بازوبند کاپیتانی به مهدی کیانی رسید.

*وجود ۵۰۰ هوادار در استادیوم تختی تهران حضور دارند هواداران با شعار بختیار، پادگان، پیوندتان مبارک، رحمانی را مورد اعتراض شدید خود قرار دارند که با وساطت محمد ایران‌پوریان این ماجرا به اتمام رسید.

*سروش رفیعی از ابتدای دقیقه ۲۰ شروع به گرم‌کردن نمود که احتمال می‌رود در نیمه دوم به بازی بیاید.

*تماشاگران عباسی را بابت خرید فرزاد حاتمی مورد اعتراض شدید قرار دادند و خواستار حضور ادینهو و کاوه رضایی به جای فرزاد حاتمی شد.

 *دربعضی از مواقع هواداران تراکتورسازی به شدت علیه بختیار رحمانی فحاشی کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :