سرمربی سپاهان در کنفرانس خبری بعد از بازی با تراکتورسازی رضایت خود از شاگردانش را اعلام کرد.

به گزارش تبریزمن، حسین فرکی در خاتمه دیدار تیم های سپاهان و تراکتورسازی در کنفرانس خبری اذعان داشت: بعد از ۲۰ روز وقفه در لیگ‌برتر قابل پیش‌بینی بود که کیفیت لازم در ابتدای بازی ارائه شود. من این موضوع را دیروز هم گفتم. در هر صورت هم ما و هم تراکتورسازی مدعی هستیم و چیزی که ما ارائه کردیم بخصوص در نیمه دوم من را راضی کرد اما متاسفانه فرصت های زیادی را از دست دادیم و باید کار را تمام می‌ کردیم که نشد.

وی ادامه داد: واقعیت این است که توان کافی برای گل زدن نداشتیم، زیرا تا خط حمله توپ به خوبی پیش می رفت اما نمی توانستیم از آن موقعیت ها استفاده کنیم. به این ترتیب امتیازات را تقسیم کردیم. به هر حال امیدوارم در بازی های بعدی بهتر عمل کنیم. اگر بخواهیم در لیگ و جام حذفی قهرمان شویم باید فشار بیشتری بر تیم حاکم کنیم؛ تمرکز بیشتری بر تیم وارد کرده و زحمت بیشتری بکشیم تا شرایطمان بهبود شود. لازم است به تراکتورسازی و مربی این تیم تبریک بگویم.، خوشحالم که امروز در خدمت تراکتور و دوست خوبم تونی بودیم و دیدید که شرایط بازی هم در این مساله تاثیری نداشت.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اعتراض هواداران به نحوه عملکرد سپاهان در این دیدار گفت: ما باید با همین ظرفیتی که داریم نتیجه بگیریم چاره‌ای نیست و باید با استفاده از بازیکنان جوان تیم شرایط را بهبود ببخشیم تا مشکلات را به تدریج برطرف کنیم.

وی با اشاره به غیبت چند بازیکن در ترکیب سپاهان و تاکید بر جایگزین کردن بازیکنی خوب برای احسان حاج‌صفی بیان کرد: ما منتظر نتیجه پرونده پادوانی و شیمبا هستیم و امیدوارم تا نیم فصل نتایج خوبی کسب کنیم اما اگر پیگیری پرونده این بازیکنان ثمری نداشت باید فکر دیگری کنیم.

فرکی با ابراز علاقه به حضور دوباره محرم در تیمش تصریح کرد: ما امروز در خط حمله مشکل داشتیم و بازیکنان ما با ترس از باخت بازی کردند به همین دلیل در حملات کم تعداد بودیم اما باید سعی کنیم با ادامه تلاش و روند خوب نتیجه بگیریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :