بازی والیبال تیم های شهرداری تبریز و جواهری گنبد با برتری تیم تبریزی به پایان رسید.

به گزارش تبریزمن؛ در ابتدای بازی از ظاهر بازیکنان میتوانست به این نتیجه رسید که بازیکنان جواهری گنبد بسیار جوان تر از تیم تبریزی است و این امر میتوانست در روند بازی تاثیراتی بگذارد. بازی در گیم اول طوری پیش می رفت که جوانان جواهری میل بیشتری برای برتری دارند.

بازیکنان شماره ۱ و ۴ در دو ست اول عالی بودند و باید به این اشاره کرد که این دو فصل پیش در تیم ارتعاشات حضور داشتند و میتوان نتیجه گرفت که این دو آینده دار، ملی پوشان نوجوانان ایران بودند، که در تصویر پایین شماره ۲ و ۱۱ تیم ارتعاشات فصل پیش هستند.

dwwxet8bv1xdupyafai

سالن اقدمی در ابتدای مسابقه نیمی از صندلی های خود را خالی می دید ولی در ادامه و تا ست دوم تقریبا تمامی صندلی هایش پر شده بود و جو خاصی را به خود می دید، بیش از دو هزار نفر از نزدیک نظاره گر این بازی بودند.

تماشاگران بعد از اینکه احساس کردند بازیکنان شهرداری روحیه خود را باخته اند شروع به تشویق منحصر به فرد خود کردند و توانستند شور و شوق خودشان را به اردوی تیم شهرداری منتقل بکنند و درنهایت تجربه  بر جوانی غلبه کرد و تیم تبریزی توانست در سه ست متوالی پیروز شده و بازی باخته را با برد تغییر دهد.

در پایان بازی مطلع شدیم که ولایی بازیکن بومی شهرداری از ناحیه دست دچار مصدومیت جزیی شده بود به طوری که از شدت درد در رختکن نتوانسته مانع اشک های خود شود و بلافاصله بعد از اتمام بازی، با چشمانی سرخ سالن را ترک کرده است.

 یکی از صحنه های جالب این بازی مربوط به یکی از کارکنان سالن شهید اقدمی می شد که از اول بازی تا پایان آن در سالن و در بین سر و صدای تماشاگران به خوابی آرام فرو رفته بود.

IMG_1762


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :