تنها نماینده آذربایجان در هیات رییسه فدراسیون فوتبال ضمن انتقاد شدید از خبرسازی های اخیر در خصوص اظهارات خود گفت: حکم صادر شده از سوی مجموعه ای که عنوان کمیته بررسی وقایع بازی تراکتورسازی و نفت تهران را یدک می کشد، به هیچ عنوان عادلانه نیست.

به گزارش تبریزمن، “شهرام دبیری” عضو هیات رئیسه فدراسیون و رئیس شورای شهر تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در مورد حکم جدید وقایع بازی تراکتور و نفت گفت : به طور حتم اینکه به جای بررسی ریشه ای حوادث بازی تراکتور – نفت و صدور احکام عادلانه، چند نفر را قربانی کرده و موضوع را ماست مالی کنند توهین به شعور مردم آذربایجان است.

وی با اشاره به برخی خبرسازی های اخیر در خصوص اعلام رضایت از حکم صادر شده تصریح کرد: به نظر میرسد برخی از رسانه های ورزشی قصد دارند با شایعه سازی، تنها نماینده آذربایجان در فدراسیون فوتبال را تضعیف کرده و مانع از احقاق حق تراکتورسازی شوند.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال با تاکید مجدد بر اینکه درصورت عدم احقاق حق تراکتورسازی، از هیات رییسه فدراسیون فوتبال استفعا می کند گفت: ظاهرا برخی از آقایان از اینکه یک نفر از این خطه وارد هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال شده ناراحتند و قصد دارند با انتشار اخبار کذب ضمن به حاشیه راندن حوادث بازی تراکتور – نفت، نماینده آذربایجان در فدراسیون فوتبال را نیز تضعیف کنند.

دبیری با اشاره به حکم صادر شده از سوی کمیته بررسی وقایع بازی تراکتورسازی و نفت تهران گفت: با توجه به عملکرد پرانتقاد رئیس دپارتمان داوری در طول فصل گذشته، برکناری وی قابل پیش بینی بود و لازم نیست منت آن را به هواداران تراکتورسازی بگذارند.

شهرام دبیری همچنین با بیان اینکه به نظر می رسد محرومیت فغانی نیز فرمالیته بوده و می تواند در همان اوایل فصل مورد بازنگری قرار گیرد گفت: محروم کردن گوینده ورزشگاه حکمی تاریخی و طنزی تلخ اما ماندگار در تاریخ فوتبال خواهد بود!

گفتنی است اخیرا برخی از سایت های خبری با انتشار مطالبی از قول شهرام دبیری، از اظهار رضایت مردم آذربایجان و هوادارن تراکتور از حکم صادره خبر داده بودند.

نتیجه بررسی‌های کمیته بررسی وقایع بازی تراکتورسازی و نفت تهران به شرح زیر است:

۱ – برکناری رییس دپارتمان داوری

۲ – محرومیت داور مسابقه تا اطلاع ثانوی

۳- محرومیت ناظر سازمان لیگ در مسابقه مربوطه

۴- تذکر کتبی، توبیخ بادرج در پرونده برای مسوول برگزاری این دیدار در سازمان لیگ

۵- تذکر کتبی، توبیخ با درج در پرونده برای مسئول روابط عمومی سازمان لیگ

۶- محرومیت گوینده ورزشگاه یادگار امام(ره)تبریز تا اطلاع ثانوی

۷- تذکر کتبی ،توبیخ با درج ،برای هیات فوتبال تبریز به دلیل بروز مشکلات در زمان برگزاری مسابقه،خرابی اسکوربورد ورزشگاه،عدم نظارت مناسب برگوینده ورزشگاه،اطلاع رسانی نادرست در خصوص نتیجه دیدار همزمان و ….

۸- توصیه می شود مسوولان باشگاه تراکتورسازی نسبت به موارد زیر اقدام نمایند:

محرومیت و جریمه برای مدیر رسانه ای باشگاه، برای کمک مربی و بررسی همه جانبه در خصوص عملکردمدیریتی تیم تراکتورسازی

۹- ضمن تشکر از مدیریت بحران توسط نیروی محترم انتظامی مستقر در ورزشگاه، نامه ای تهیه و به شورای تامین استان ارسال شد. دراین نامه ضمن بیان و ارائه توضیح کامل اتفاقات رخ داده در خلال و پس از دیدار از مسئولین محترم شوارای تامین استان خواسته شد در آینده شاهد وقوع موارد این چنینی در استان نباشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :