مدیر سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان گفت: رضایت تیمها و میهمانان خارجی از میزبانی ایران در تور دوچرخه سواری یکی از اهداف ما در این تور بود که خوشبختانه حاصل شده است.

به گزارش تبریزمن، مدیر سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان گفت: رضایت تیمها و میهمانان خارجی از میزبانی ایران در تور دوچرخه سواری یکی از اهداف ما در این تور بود که خوشبختانه حاصل شده است.

به گزارش ستاد خبری سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان، جمشید نظمی در حاشیه مراسم استارت مرحله پنجم تور اظهار کرد: مسیر تبریز به سرعین یکی از زیباترین مسیرهای تور سی و یکم بود و همچنین مدیران شهری و همه عوامل درگیر در این مرحله همکاری بسیار خوبی داشتند.

وی ادامه داد: یکی از اهداف مهم ما این است که تیمهای خارجی با دیدگاه خوبی نسبت به ایران به کشورهای خود برگردند و خوشبختانه در جلسه دیشب مدیران تیمها، آنها از میزبانی گرم ایرانی ها رضایت داشتند.

مدیر تور سی و یکم عنوان کرد: خوشبختانه این دیدگاه در نظر میهمانان خارجی ایجاد شده و ما به یکی از اهدافی که داشتیم، رسیدیم.

۱۷ تیم خارجی از ۴ قاره و ۴ تیم از ایران اسلامی در این تور حضور دارند و از بین ۲۱ تیم خارجی و داخلی ، یک تیم حرفه ای پروکنتینتال ، ۱۶ تیم باشگاهی نیمه حرفه ای ، ۴ تیم ملی حضور دارند.

سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران – آذربایجان ۲۴ الی ۲۹ اردیبهشت ماه در مجموع ۱۰۰۵ کیلومتر در شش مرحله در مسیر استانهای آذربایجان غربی ، اردبیل و آذربایجان شرقی در حال برگزاری است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :