بهترین کلمات برای توصیف این خانه که در آلمان است این است: نمایی قرمز و براق ودکوراسیون داخلی خاکستری. این پروژه توسط گروهی در زمینی کوچک با بودجه‌ای کم اجرا شده است.

به گزارش تبریزمن، استودیوی طراحی پاسخ مناسبی به چالش داد. آنها خانه جمع و جوری طراحی کردند که به وسیله  نمای بیرونی قرمز و براق آن بزرگ به نظر می‌رسد. این خانه یک طبقه در بالا دارد که زیرآن منطقه‌ای است که از آن می‌توان به عنوان پارکینگ یا فضایی برای میهمانی شام استفاده کرد. اینجا همچنین دو در ورودی دارد: یکی ورودی اصلی و دیگری هم به طور جداگانه برای شیروانی است.

فضای داخلی مانند نمای خارجی، رنگین نیست. در واقع بینابین است. درهرصورت، این رنگ‌ها فضا را خسته و کسل‌کننده نشان نمی‌دهند. فضای داخلی یک فضای بی‌نظیر طبیعی با رنگ‌های ملایم است.

کف بتنی و پلیش شده، سقف بی‌رنگ و دیوارها ظاهری طبیعی و ناتمام به خانه داده که اصلا آزاردهنده نیست. درواقع این خود قسمتی از زیبایی خانه است. فضا البته کمی غیرطبیعی است. کف بتنی انتخاب جالبی بوده است. آنها با دوام وسازگار با محیط زیست بوده و مزیت‌های بسیار دیگری نیز دارند. تعمیر و نگهداری از آنها بسیار ساده بوده و طراحی آن منعطف است، برای مثال می‌توانید از هر نوع تزئین دیگری برای کف خود استفاده کرده و روی سطح بتنی اضافه کنید.

البته نکات منفی‌ای هم در مورد کف بتنی وجود دارد که برای مثال سرد و سخت بوده و براحتی کف پارکت نیست. اما می‌توان گفت که تمام نکات منفی از خوبی‌های این خانه  چیزی کم نمی‌کند.

طبقه همکف دارای اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری  و آشپزخانه بوده که به صورت شمالی واقع شده‌اند. آشپزخانه در مرکز قرارگرفته و دیوار تمام اطراف آن از شیشه است که نما و چشم‌اندازی رو به باغ دارد. دکوراسیون و مبلمان ساده بوده و رنگ‌های طبیعی دارند.

راه پله سفید و ساده ما را به طبقه بالاهدایت می‌کند. اتاق خواب و تراس درست بالای اتاق نشیمن واقع شده‌اند. چیزی که درباره این اتاق خواب جالب است این است که علاوه بر پنجره بلند که به تراس باز می‌شود، سقفی ساخته شده از شیشه دارد. این نوع سقف نمای زیبایی را درشب به ما می‌دهد.
این خانه یک انباری بزرگ با فضای زیاد دارد. ازاینجا می‌توان همه چیز را از روی یک صفحه لمسی یا همچنین با استفاده از گوشی آیفون کنترل کرد. اینها نشان می‌دهند که این خانه نه تنها دنج، زیبا  و متفاوت است، بلکه بسیار هوشمند هم هست.
سادگی خانه را با دواتاق لباس، کتابخانه و دو سرویس بهداشتی نیز می‌توان دید. رنگ‌ها بسیار طبیعی و آرام بوده و سفید نقش مهمی را ایفا می‌کند. برخی نقاط خانه نورگیرهای عالی داشته و یک قسمت انسجام خانه را به رخ می‌کشد: کف‌های بتنی.

 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :