معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: خبرنگاران نقش خود را به عنوان حلقه واسط بین مردم  مسئولان به خوبی ایفا کنند.

سعید شبستری خیابانی با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه و جامعه مطبوعاتی استان گفت: نقش این قشر موثر و فهیم در انعکاس و انتشار رویدادهای مهم جامعه و فرهنگ‌سازی در موضوعات مختلف، انکارناپذیر است.

وی افزود: متاسفانه در برخی موارد، انتشار برخی مطالب ناصحیح و بدون منبع، باعث وارد شدن خدشه به آبروی جامعه رسانه‌ای شده و مشکلاتی را به وجود می‌آورد که تا حد امکان باید رسانه‌ها از اقدامات این چنینی پرهیز کنند.

وی همچنین از تلاش مدیریت ارشد استان برای رفع مشکلات اصحاب رسانه خبر داد و اظهار کرد: تمامی تلاش خود برای حل و فصل مشکلات مربوط به خبرنگاران به کار می گیریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی در بخشی از سخنان خود از تمامی اصحاب رسانه استان خواست که به دور از هرگونه سیاسی‌کاری، دست به دست هم داده و برای پیشرفت استان و ایران اسلامی تلاش کنند.

شبستری از رسانه‌ها به عنوان سربازان ایران اسلامی در عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی و ایران هراسی توسط دشمنان نام برد و تصریح کرد: امیدوارم تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه ها، با در نظر داشتن منافع ملی جمهوری اسلامی ایران، قلم خویش را به کار گرفته و برای آینده ای روشن در کشور بیش از پیش تلاش کنند.

وی همچنین اظهار کرد: رسانه‌ها می‌توانند به عنوان واسطه بین مردم و مسئولان انجام وظیفه کرده و مطالبات بجا و قانونی مردم از مسئولان را پیگیری کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :