جمشید نظمی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در پیامی روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرضه اطلاع رسانی تبریک گفت و آورده است : مطمئنا جایگاه خبرنگاران در اطلاع رسانی ، تشویق و ترغیب ورزشکاران از اهمیت خاصی برخورداربوده و توانسته اند نقش بسزائی را در راستای سربلندی و نقش آفرینی جامعه ورزش آذربایجانشرقی ایفانماید.

به گزارش تبریزمن، وی آورده است:فرارسیدن روز خبرنگار را بر سربازان پیشگام رسانه‌های جمعی، به ویژه پیشگامان دانایی عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات شادباش می‌گویم.

نظمی گفت : یقینا تلاش جمعی همه عزیزان، همواره بر این اصل استوار بوده که با پاکی عمل، اطلاع‌رسانی صادقانه و آگاهی‌بخش انجام دهند و این در حالی است که دستگاه‌های اجرایی کشور نیز نیازمند نقد و بررسی جهت رفع کاستی های خود می‌باشند.

وی افزود : امروز، کشور ما در مسیر شکل‌گیری جامعه اطلاع رسانی گام بر می‌دارد و باید نقش خود را در این مسیر علمی به موقع ایفا کند و لازم است تا تحولات مهم این عرصه توسط شما تلاش‌گران به همگان عرضه شود.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی تصریح کرده است : ایران، کهن کشوری است که با بصیرت از هزاره‌های پیش همواره خبرساز و خبررسان بوده است و امروز نیز جمع کثیری از جوانان با کفایت در این عرصه حضور پر تلاش دارند و امیدوارم با رهنمودهای دلسوزان و ناصحان مشفق، با کاهش کاستی‌ها بتوانیم وظایف‌ خود را در این عرصه‌ مهم به درستی ایفا کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان در پیام روز خبرنگار افزوده است : بی شک توجه و عنایت خبرنگاران به امر ورزش در بخشهای حرفه ای ، قهرمانی و همگانی فعالیتهای موثر در ایجاد فضای شاداب و پرنـشاط برای جـوانان و خانواده ها اثرات مثبت و چشمگیر خواهد داشت.

جمشید نظمی در ادامه آورده است: آرزومندم رسالت اصلی خود را که همانا اطلاع رسانی دقیق با فعالیت وحدت و صمیمیت در فضای کاملا با آرامش و بدون هرگونه تنش صرفا برای رضایت خداوند منان و معامله با خدای تبارک و تعالی و برای ذخیره روز آخرت انجام دهند و بدیعی است خوشنودی خداوند منان بزرگترین پشتوانه در تمامی عرصه هاست.

وی در پایان از تمامی خبرنگاران خواست تا همیشه با انتقادات سازنده خود موجب تعالی ورزش استان شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :