سرهنگ پاسدار علی اصغری، مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه عاشورا در مصاحبه ای به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران، ناصحان امین و راویان صادق حوادث و وقایع جامعه هستند.

به گزارش تبریزمن، مسئول روابط عمومی سپاه عاشورا با گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید خبرنگار محمود صارمی و روز خبرنگار گفت: این روز یادآور تعهد اهالی خبر در راستای انجام وظایف حرفه ای و تاریخ ساز خویش و فرصتی مغتنم است تا از زحمات بی دریغ اهالی رسانه در این راه تشکر و قدردانی شود.

وی با اشاره به رسالت خبرنگاران در رشد و تعالی جامعه گفت: خبرنگاران نبض حیات جامعه بوده و نقش اساسی در تحقق اهداف نظام اسلامی ایفا می کنند و از این رو بار سنگین و مهمی را در روزگار آمیخته شدن حق و باطل و فضای غبارآلود جهان مدرن به منظور تمییز خبر صواب از خطا بر دوش دارند.

سرهنگ اصغری افزود: قشر خبرنگار از آغاز انقلاب تا به امروز همواره فداکاری های فراموش نشدنی داشته و در مواقع حساس و مورد نیاز انقلاب در صحنه حاضر بوده و وجود بیش از ۲۰۰ شهید خبرنگار در دوران دفاع مقدس موید این ایثار گریهاست.

مسئول روابط عمومی سپاه عاشورا ضمن بر شمردن ویژگی های خبرنگاری، از حق گویی و حق طلبی به عنوان مهمترین خصیصه ی خبرنگاران یاد کرده و گفت: پیامبر گرامی اسلام به ما آموخته اند که حق را بگویید و در راه خدا از هیچ ملامتگری نهراسید، خبرنگاران نیز به عنوان دیدبانان بیدار جامعه باید حق طلبی را در راس رسالتهای خود دیده و در این مسیر مقدس ثابت قدم بوده و با انعکاس رنج و خواسته های مستضعفین و صاحبان حقیقی جمهوری اسلامی، ناصحانی امین و راویانی صادق باشند.

اصغری ادامه داد: در عصر ارتباطات، امر اطلاع رسانی یکی از امور مهم بوده و دستیابی به اخبار صحیح و کارا تنها از طریث خبرنگاران حرفه ای و متعهدی امکان پذر است که با پذیرش تمامی مشکلات و سختی های مسیر خبر، به سان چشمان بینای مردم آنها را از آنچه که قابل اطمینان است، آگاه سازند. خبرنگار مومن انقلابی یعنی ناصح امین و راوی صادق.

سرهنگ پاسدار علی اصغری در پایان افزود: برخود لازم میدانم به عنوان خادم عرصه ی روابط عمومی و رسانه، سپاس خویش را به پاس همراهی و تلاشهای بی وقفه مردان و زنان عرصه ی خبر به محضر همه ی اهالی قلم و اندیشه، خاصا خانواده ی خبر استان آذربایجانشرقی اهدا نموده و توفیق روز افزون ایشان را مسالت نمایم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :