به گزارش تبریزمن، “ایوب ذوالفقاری” سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص شایعات مطرح شده از سوی برخی از سایت های محلی در خصوص اختلاف لگ با باشگاه گفت: خبر یکی از سایتهای محلی در مورد اختلاف حامد لک با باشگاه کذب محض است و به شدت تکذیب میکنم. نمی دانم این شایعات و  حرف های شیطنت آمیز را چه کسانی می نویسند. تراکتورسازی در آستانه دیدار حساس با الاهلی به آرامش و حمایت نیاز دارد. اگر بتوانیم در بازی فردا به پیروزی برسیم شانس صعود ما افزایش پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: آقای عباسی هم در تمرین حضور داشت، به غیر از پرویز یخدن ساز و دو نفر دیگر کسی داخل زمین نبود. نمی دانم این سایت ها چه چیزی می خواهند که به دست نمی آورند. حامد لیک کارهای مثبتی را انجام داده است. در اختیار تیم است و تمرینات به شدت تلاش می کند تا بتواند به اردو ها و بازی های تیم ملی دعوت شود.

سرپرست تراکتورسازان در خصوص وضعیت تیم برای بازی فردا اظهار داشت: تراکتورسازی بازی به بازی بهتر می شود، خوشبختانه تمام بازیکنان تاکتیک پذیر هستند و تمام نکاتی که کادر فنی به آنها گوش زد می کند را انجام می دهند. بازیکنان و کادر تیم هم قسم شده اند تا در بازی فردا با ارائه یک بازی خوب و تماشاگر پسند بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. تمرینات پرنشاطی هم در طی چند روز اخیر انجام شده است. قطعا نقاط ضعف و قوت تیم الاهلی به بازیکنان گوش زد خواهد شد.

وی در خصوص آخرین وضعیت حضور بازیکنان سرباز در بازی فردا توضیح داد: ابتدا باید از استاندار محترم آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر جبارزاده و رئیس شورای کلانشهر تبریز جناب آقای دکتر شهرام دبیری تشکر ویژه ای داشته باشم، چرا که تا ساعت ۱۲ دیشب پیگیر وضعیت بازیکنان سرباز بودند. تمام احتمالات را در نظر گرفته ایم و بازیکنان سرباز را نیز با خود به اردو آورده ایم تا در صورتی که خبری مبنی بر اجازه بازی آنها صادر شود در صورت صلاح دید کادر فنی در بازی حضور داشته باشند. صبح امروز نیز مهدی تاج تماسی با مدیرعامل باشگاه داشت. همچنان حضور آنها مشخص نیست و ما نیز منتظر پاسخ نهایی هستیم.

ذوالفقاری با بیان این که هواداران از حساسیت بازی فردا باخبر هستند گفت: قطعا هواداران از حساسیت بازی فردا با خبر هستند و می دانند که حضور پرشور تر آنها باعث خواهد شد تا بازیکنان انگیزه و انرژی مضاعفی بگیرند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :