خبرخوان

خبر خوش در آستانه بازی فولاد – تراکتور // مهاجم کامرونی در حال منتفی شدن

سرپرست تیم فولاد خوزستان گفت: با توجه به اختیار تامی که اسکوچیچ در مذاکره با مدیربرنامه‌های مهاجم کامرونی داشته، اگر ITC این بازیکن تا پایان وقت اداری امروز نرسد عقد قرارداد با وی منتفی است.

به گزارش تبریزمن، علیرضا کاهکش در خصوص آخرین وضعیت جذب مهاجم کامرونی این تیم و اینکه چرا عقد قرارداد با وی زمان زیادی برده است، اظهار کرد: با توجه به نیاز تیم فولاد خوزستان به جذب یک مهاجم بین المللی، مسئولان باشگاه خوزستان در خصوص مذاکره و جذب بازیکن خارجی به اسکوچیچ اختیار تام داد‌ه‌اند. بر این اساس، اسکوچیچ چند بار با مدیربرنامه‌های دوشان دکومای کامرونی مذاکره کرده اما با وجود وعده‌های داده شده از سوی مدیربرنامه‌های این بازیکن تا امروز‌ ITC این بازیکن برای عقد قرارداد به دست ما نرسیده است.

به نقل از سایت رسمی فولاد، وی افزود: با توجه به قول و تاکید اژدری‌زاده مدیرعامل باشگاه فولاد به هواداران تیم مبنی بر جذب یک مهاجم خارجی سطح بالا و استفاده از وی مقابل تراکتورسازی در هفته هشتم لیگ برتر، اگر تا پایان وقت اداری امروز ITC دکوما به دست ما نرسد، عقد قرارداد با این بازیکن منتفی است و وی باید تا قبل از بازی با تراکتورسازی به دنبال جذب مهاجم دیگری باشد. من حتی پس از تمرین عصر روز گذشته فولاد این موضوع را از طرف مدیرعامل باشگاه به او گوشزد کردم.

 


 

اختصاصی تبریزمن؛

ویژه// رونمایی از لباس های اسپانیایی و طرح جدید “” تیم تراکتورسازی “”


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :

نظرات

یک دیدگاه برای “خبر خوش در آستانه بازی فولاد – تراکتور // مهاجم کامرونی در حال منتفی شدن”

  1. تیم ما بایستی به تقویت هافبک بازیسازو مهاجمان خود بپردازد . تزاکتور نیاز دارد نویدکیا تیم را متحول میکند. خوش آمدی محرم به دیار خودت . ای افتخار آذربایجان

پاسخی بگذارید