رییس دادگستری آذربایجان شرقی در خصوص آخرین پرونده شورای شهر تبریز گفت: این پرونده در حال بررسی است و خبر مربوط به دستگیرهای جدید صحت ندارد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان، حجت الاسلام حکمتعلی مظفری با اشاره به انتشار اخباری در خصوص دستگیری دو نفر جدید در جریان رسیدگی به پرونده شورای شهر تبریز در فضای مجازی افزود: این خبر صحت ندارد و تحقیق و بررسی بیشتر پرونده اعضای شورای شهر تبریز همچنان ادامه دارد و در حال تکمیل تحقیقات هستیم.

وی در خصوص بازداشت پنجمین عضو شورای شهر تبریز در این پرونده اظهار کرد: این خبر نیز صحت ندارد و تا کنون ۲۰ نفر در رابطه با این پرونده احضار و دستگیر شده‌اند.

رییس کل دادگستری استان ادامه داد: هنوز کیفر خواست این پرونده صادر نشده و تحقیق و بررسی از دو نفر دیگر در این پرونده به اتمام نرسیده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان شرقی نیز در خصوص اینکه افراد جدیدی بازداشت شده اند، گفت: این خبر صحت ندارد و مصاحبه‌ای مبنی بر اعلام خبر بازداشت افراد جدید در این پرونده انجام نداده ام.

موسی خلیل الهی خاطرنشان کرد: تحقیقات روی این پرونده ادامه دارد و گزارش کامل آن را به دفتر سخنگوی قوه قضائیه ارسال و وضعیت این پرونده از طریق سخنگوی دستگاه قضا اطلاع‌رسانی خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :