دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس عصر فردا (جمعه ) حساس ترین دیدار هفته هفتم رقابت های لیگ برتر را در استادیوم یادگار امام به انجام خواهند رساند.

به گزارش تبریزمن، کنفرانس خبری امروز سرمربی محبوب سرخپوشان فوتبال آذربایجان حال و هوای خاصی داشت. تونی بیشتر مواقع در فکر فرورفته و نسبت به کنفرانس های قبلی، با حالت متفاوت تری پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

پیرمرد پرتغالی که خود به دلیل فشار بالای کاری و تلاش شبانه روزی  از سلامت چندان خوبی برخوردار نیست و در سفر های خود به پرتغال مورد درمان نیز قرار گرفته بود، در کنفرانس امروز از بازگشت خود به کشورش برای همراهی همسر خود در معاینات و آزمایشات پزشکی خبر داد، او تاریخ رفتنش را مشخص کرد اما زمان برگشتن را منوط به نتایج آزمایشات همسرش دانست.

تونی همچنین به خبرنگاران گفت که پس از بازی با پرسپولیس در خصوص برخی مسائل صحبت خواهد کرد و در آن زمان همه چیز روشن خواهد شد.

همچنین به نظر می رسد در هفته های اخیر برخی آقایان برای مرد محبوب پرتغالی مشکلاتی ایجاد کرده اند و قصد دارند تا همچون خطیبی، بین او و تراکتورسازی فاصله انداخته و راه رسیدن به خواسته های خود را هموار تر کنند.

حال باید دید پس از دیدار سرخپوشان فوتبال آذربایجان با شاگردان برانکو ( که تونی احتیاجی به نتیجه آن ندارد ) چه اتفاقاتی خواهد افتاد و آیا پرشور ها با کادری جدید به سراغ تعطیلات لیگ برتر و بازی های آتی لیگ خواهند رفت یا مرد محبوب، همچنان رهبر بازیکنان تراکتور در مسیر قهرمانی رقابت های لیگ برتر خواهد بود؟

تونی 2


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :