به گزارش تبریزمن، “مرتضی محفوظی” مدافع بومی تیم شهرداری تبریز که روز گذشته موفق به بقا در رقابت های لیگ دسته یک شدند، در گفت‌وگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص  بازی تیمش مقابل استقلال اهواز که به برتری سه بر دو استقلال انجامید، گفت:  رقابت دو تیم نسبت به سایر بازی های لیگ دسته یک فنی تر و تاکتیکی تر دنبال شد. نیمه اول و نیمه دوم کاملا در اختیار ما بود و توانستیم موقعیت های گل زیادی روی دروازه حریف خلق کتیم که متأسفانه فقط دو تا از آن ها نتیجه داد. مطمئنا در صورتی که مهاجمان تیم ما دقت بیشتری در ضربات آخر خود داشتند می توانستیم با کسب برتری در این دیدار به تبریز بازگردیم.

این بازیکن شهرداری تبریز ادامه داد: با اینکه در خانه حریف بازی می کردیم، پا پس نگذاشته و همچون استقلال اهواز حمله کردیم و به لطف خدا توانستیم به قول مان عمل کرده و باعث خوشحالی مردم آذربایجان شویم. حفظ سهمیه تبریز در لیگ یک بسیار ارزشمند بود؛ چرا که فصل بعد جوانان آذربایجان به جای لیگ دسته دو، می توانند در لیگ دسته یک پا به توپ شده و برای کسب سهمیه لیگ برتر تلاش کنند.

محفوظی ادامه داد: در دقیقه ۱۶ بازیکن ما دچار مصدومیت شد و روی زمین افتاد که یکی از هواداران اهوازی با ورود به زمین به ضرت و شتم بازیکنان تیم ما پرداخت. پس از این اتفاق عزیزی، سرمربی تیم بازیکنان را بیرون کشید تا جو ورزشگاه آرام تر شود و بعد از وقفه ای چند دقیقه ای بازی ادامه یافت.

وی افزود: در انتهای بازی نیز هواداران استقلال که از حفظ سهمیه خود در لیگ دسته یک نا امید شده بودند، اقدام به پرتاب سنگ و فحاشی به تیم شهرداری تبریز کردند، در اثر برخورد سنگ تعدادی از بازیکنان ما مصدوم شده و همچنین سر تدارکات تیم دچار شکستگی شد، بعد از پایان بازی مجبور شدیم تا چندین دقیقه در میانه زمین نشسته و نظاره گر جو متشنج حاکم بر استادیوم شویم.

مدافع تیم شهرداری تبریز گفت: از تمامی هوادارانی که در این مدت تیم شهرداری تبریز را در بازی های خانگی حمایت کردند و در تمام بازی ها با حضور و تشویق های خود ما را تنها نگذاشته و انرژی مضاعفی منتقل کردند تشکر می کنم. شرمنده آنها شدیم چرا که نتوانستیم در پایان لیگ نتیجه خوبی داشته باشیم. خدارا شاکرم که توانستیم تک سهمیه فوتبال آذربایجان در لیگ یک را نگاه داریم. آقای سهرابی مدیریت باشگاه نیز در این مدت تلاش های زیادی برای این تیم انجام داده است که جا دارد از وی نیز بابت زحمت هایی که کشیده است تشکر کنم.

محفوظی در رابطه با برنامه اش برای فصل بعدی مسابقات، گفت: فصل خیلی سنگینی را پشت سر گذاشته ایم و نیاز به استراحت داریم. برای فصل بعد از دو سه تیم لیگ برتر و لیگ یک پیشنهاداتی رسیده اما علاقه شخصی من به ماندن در تبریز است.

وی در خاتمه در پاسخ به این سوال که در صورت حضور ماشین سازی در دسته یک به جای شهرداری، در این تیم بازی می کند یا به سایر پیشنهاد های لیگ برتری خود فکر خواهد کرد اظهار داشت: قطعا اگر این اتفاق صورت گرفته و مسئولان و کادرفنی این تیم به بازی من علاقه نشان دهند، بدون لحظه ای درنگ با ریشه دار ترین تیم فوتبال استان وارد مذاکره می شوم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :