مربی گسترش فولاد گفت: سال گذشته در مجموع ۱۴ بازیکن از تیم‌های مختلف به خاطر تعطیلاتی که وجود داشت و روند نامنظم تمرینات، رباط صلیبی پاره کردند.

به گزارش تبریزمن، بهمن خداکرم در نشست خبری بعد از دیدار با فولاد گفت: ۵ هفته‌ای است که تلاش می‌کنیم تا به موفقیت برسیم و حتی در دو هفته گذشته نیز موقعیت‌های زیادی را ایجاد کردیم که از آنها استفاده نمی‌کنیم. روند پیشرفت و شکل‌گیری تیم خوب پیش می‌رود و امروز نیز حریف شرایطی را پیش گرفته بود که در نهایت بازی مساوی شد.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا مشکلات فنی را حل کنیم و امیدوارم در فرصت‌های بعدی شرایط تیم مطلوب شود.

خداکرم گفت: در وهله اول تفکرمان این بود که شیمبا موقعیت‌ها را گل کند، اما او هنوز نتوانسته نه به خودش و نه به تیم کمک کند. او تا به حال ۲ گل است، اما گل‌های زیادی هم نزده است. امیدوارم شرایط خوبی این بازیکن پیدا کند و پیشرفت داشته باشد. او تلاشش را می‌کند، اما تعجب می‌کنم که چطور بازیکن باتجربه‌ای مثل شیمبا اینقدر راحت موقعیت‌ها را از دست می‌دهد واین که چطور این قدر از گلزنی دور شده است.

مربی گسترش فولاد یادآور شد: در این هفته تغییراتی را در تیم ایجاد کردیم، اما متأسفانه تلاشمان نتیجه مثبتی نداشت، البته فاصله تیم‌ها زیاد نیست و اگر پرسپولیس و تراکتورسازی را کنار بگذاریم، بقیه تیم‌ها با یک برد یا باخت می‌توانند صعود یا نزول زیادی را تجربه کنند. در مجموع ممکن است با دو بازی اتفاقات خوبی برای هر تیمی در جدول رخ دهد.

وی در مورد تعطیلات لیگ برتر گفت: یک بخش اهمیت تیم ملی است که باید با مربی تیم ملی و فدراسیون همکاری کرد، اما همکاری این نیست که شما هماهنگی خود را از دست بدهیم و باید هزینه آن را داد، چون فاصله افتادن در فواصل مسابقات تأثیر می‌گذارد و تا می‌خواهید به یک روند مشخص برسید، لیگ تعطیل می‌شود و باید برنامه تمرینات را تغییر داد. سال قبل همین اتفاق افتاد و در جمع تیم‌ها به‌خاطر تعطیلات ۱۴ بازیکن رباط پاره کردند. ما این همکاری را می‌کنیم اما باید بابت آن هزینه داد، البته تعطیلات متأسفانه برای ما خوب نبود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :