معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از خدمات رسانی ویژه ناوگان اتوبوسرانی تبریز در روز اربعین حسینی به گلزار شهدای وادی رحمت تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن،  نوتاش معاون اجرائی  این شرکت با اعلام این خبر گفت: با عنایت به اینکه در روز اربعین حسینی جمع کثیری از شهروندان در گلزار شهدای وادی رحمت حضور می یابند شرکت واحد اتوبوسرانی با برنامه ریزی انجام یافته به ارائه خدمات و سرویس دهی به گلزار شهدا در قالب ناوگان بخش خصوصی اقدام خواهد نمود.

وی افزود: اتوبوس های شرکت واحد به منظور رفاه حال و آرامش خاطر همشهریان و مسافرین گرامی و بهره مندی از ناوگان حمل و نقل عمومی و همچنین  تسهیل در رفت و آمد شهروندان به گلزار شهدای وادی رحمت در روز چهار شنبه مصادف با اربعین  حسینی، شرکت واحد اتوبوسرانی با برنامه ریزی انجام یافته به ارائه خدمات و سرویس دهی به گلزار شهدا در قالب ناوگان بخش خصوصی اقدام خواهد نمود.

نوتاش تصریح کرد: روزچهار شنبه مصادف با اربعین حسینی و روز پنج شنبه  وجمعه طبق روال هر هفته خدمات رسانی به گلزار شهدای وادی رحمت بصورت متوالی  انجام خواهد گرفت.

معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در پایان گفت: همزمان با آغاز شروع بکار ناوگان اتوبوسرانی در اربعین حسینی و روزهای پنج شنبه وجمعه  خدمات دهی سرویسهای گلزار شهدای وادی رحمت  نیز از پایانه محققی شروع خواهد شد و تا پایان ساعت کاری ناوگان اتوبوسرانی سرویس دهی این اتوبوسها ادامه خواهد داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :