مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از خدمات رسانی ۸۶۶۰ دستگاه اتوبوس در حوزه های فرهنگی و اجتماعی خبر داد.

به گزارش تبریزمن، شمس الله فیروزیان با اعلام این خبر افزود: ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر تبریز در کنار وظایف جاری ، بیشترین خدمات را در حوزه های فرهنگی و اجتماعی ، در سال ۱۳۹۳« سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» ارائه نموده است.

وی با بیان اینکه مراسم عبادی سیاسی و دشمن شکن نماز جمعه از مهمترین برنامه های فرهنگی و مذهبی شهر محسوب میشود افزود: بیشترین توجه اتوبوسرانی به این حوزه بوده که  با اعزام بیش از ۲۷۰۰ دستگاه اتوبوس در طول ۵۲ هفته سال و با افتخار رتبه اول خدمات رسانی را به خود اختصاص داده است.

فیروزیان با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال و مشارکت گسترده شرکت واحد اتوبوسرانی در جابجایی تماشگران فوتبال گفت : با ایجاد ۵ ایستگاه اختصاصی ورزشی در هر بازی و تخصیص ۲۵۰۰ دستگاه اتوبوس، رتبه دوم خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی به این رویداد ورزشی شهر تعلق گرفته است.

مدیرعامل اتوبوسرانی شهرتصریح کرد: گلزارشهدای وادی رحمت با ۱۷۵۰ دستگاه اتوبوس در طول روز های پنج شنبه و جمعه هر هفته و مناسبت های ویژه اعم از لیله الرغائب و … و مراسم دعای کمیل در شب های جمعه با ۹۶۰ دستگاه به ترتیب رتبه های سوم و چهارم خدمات ناوگان اتوبوسرانی را به نام خود ثبت نموده است.

وی با اشاره به سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی در روز جهانی قدس ، یوم الله ۲۲ بهمن ، هفته دفاع مقدس ،برنامه های هفته بسیج ، لیالی قدر و سایر برنامه های فرهنگی شهر افزود: در این حوزه ها نیز با تخصیص  ۷۵۰دستگاه اتوبوس ، گروههای هدف از خدمات اتوبوسرانی بهره مند شده اند.

فیروزیان با تاکید بر جابجایی روزانه  بیش از ۸۰۰ هزار نفردرکلانشهر تبریز ، ماموریتهای مهم کاری در حوزه حمل و نقل عمومی را بیش از ۸۰ برنامه در طول سال عنوان کرد و افزود: این ایام در تقویم کاری اتوبوسرانی بعنوان فهرست مهم مورد توجه مدیران و برنامه ریزان در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات قرارمیگیرد.

گفتنی است خدمات گسترده و بدون وقفه شرکت واحد اتوبوسرانی در طول سال تنها در سالروز شهادت حضرت علی (ع) و عاشورای حسینی محدود شده و در مابقی ایام سال بعنوان اصلی ترین نهاد خدمت رسان در حوزه حمل و نقل عمومی کلانشهر تبریز  ایفای وظیفه مینماید.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :