به گزارش تبریزمن، مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از خدمات ویژه این سازمان در آستانه یوم الرغایب خبر داد.

فرخ جلالی خاطرنشان کرد: به منظور بهره مندی از فضایل این روز، سازمان آرامستان های شهرداری تبریز، تمهیدات ویژه ای را جهت سهولت در رفت و آمد و ارایه خدمات به عموم شهروندان در نظر گرفته است.

وی تصریح کرد: ایجاد سرویس رایگان ایاب و ذهاب در محدوده سازمانی، ایجاد کیوسک اطلاع رسانی قبور، تامین آب مورد نیاز جهت شستشوی قبور، تامین آب آشامیدنی و تنظیف معابر این محدوده، از جمله اقدامات سازمان آرامستان ها در یوم الرغایب خواهد بود.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز گفت: دفتر بایگانی سازمان آرامستان های شهرداری تبریز به صورت مداوم از ساعت ۷ تا ۲۰:۳۰ در این روز فعال خواهد بود و همچنین خاطر نشان کرد: علاوه بر دسترسی به شکل قدیمی و از طریق بایگانی، یک سامانه پیامکی محل دفن متوفیان با شماره ۰۹۱۴۳۱۳۱۴۹۱ راه اندازی شده است تا زمینه دسترسی شهروندان به قبور را فراهم نماید.

جلالی از آمادگی برای اجرای مراسم های مذهبی دعای کمیل و یادواره شهدا در حسینه اعظم شهدا خبر داد و افزود: همزمان با یوم الرغایب آئین غبارویی و عطرافشانی مزار شهدا با حضور بسیجیان سرافراز برگزار می شود.

وی همچنین گفت: از شهروندان تقاضا می شود به منظور روانسازی ترافیک محدوده، از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز اظهار داشت: پارک وسایل نقلیه در محل های مجاز و عدم حمل وجوه نقدی و اشیای گران قیمت، مانع از بروز مشکلات احتمالی خواهد شد.

جلالی در پایان گفت: ستاد یوم الرغایب، مستقر در دفتر مدیریت فرهنگی و اجتماعی سازمان آرامستان های شهرداری تبریز، آماده پاسخگویی به سوالات و دریافت انتقادات و پیشنهادهای شهروندان خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :