فیروزیان مدیر عامل اتوبوسرانی کلانشهرتبریز ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان عزیز با اعلام این خبر گفت: امسال ناوگان حمل ونقل عمومی با افزایش حداکثری اعم از ملکی و خصوصی تحت نظارت به استقبال عید سعید فطر میرود.

به گزارش تبریزمن، وی افزود : طبق برنامه ریزی انجام یافته ناوگان اتوبوسرانی از آغازین ساعات عید سعید فطر از تمامی خطوط شهری و حومه تبریز نسبت به انتقال نمازگزاران عزیز به محدوده مصلای اعظم امام خمینی (ره) اقدام خواهد نمود. وهمچنین دراستای تکریم سالمندان و افرادکم توان در روز عید فطر ، خدمات ویژه ای برای این عزیزان در نظر گرفته شده است.

فیروزیان تصریح کرد: چهار دستگاه مینی بوس نیزبرای جابجایی سالمندان و سالخوردگان در محدوده ترافیکی مراسم نماز عیدسعید فطر به صورت رفت و برگشت از مصلا تا محدوده تعیین شده نسبت به ارائه خدمات رایگان به این عزیزان انجام وظیفه خواهند نمود.

مدیرعاملاتوبوسرانی در ادامه اظهار داشت: پس از اتمام مراسم با شکوه نماز عید سعید فطر تمامی اتوبوسها در پایانه ها مستقر و جهت رفاه حال و آسایش نماز گزاران ،مرحله دوم خدمات رسانی را آغاز خواهند نمود.

وی تصریح کرد : تعداد ۳۰دستگاه اتوبوس پشتیبان نیز از واحدگشت در اختیار مناطق اتوبوسرانی قرار خواهد گرفت تا در صورت لزوم به نمازگزاران خدمات ارائه نمایند.

فیروزیان درپایان یادآور شد که عوامل اجرایی ، فنی ، نظارتی وهمچنین مدیران ارشد این شرکت جهت ارائه خدمات مطلوبتر بر عملکرد ناوگان نظارت خواهند کرد.

گفتنی است شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز بابیش از ۷۵۰ نفر بزرگترین خدمات رسانی سال را در شش منطقه و پایانه اتوبوسرانی در عید سعیدفطر به شهروندان ومسافرین عزیزارائه خواهند نمود .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :