فرمانده سپاه عاشورا گفت: خدمت به آحاد مردم و در کنار مردم بودن ویزگی و خصوصیت مهم و اصلی این مجموعه است.

به گزارش تبریزمن، سردار سرتیپ دوم پاسدار غلام عسکر کریمیان روز سه شنبه در آیین معرفی مسئول جدید بهداشت و درمان سپاه آذربایجان شرقی، افزود: اگر این ویژگی مهم سپاه را از این نهاد بگیرند چیزی از سپاه باقی نمی ماند.

وی اظهار کرد: بر این اساس تلاش داریم در هر پست و مقامی برای خدمت رسانی به مردم لبیک گوی فرامین رهبر فرزانه انقلاب باشیم.

کریمیان، شاخص ارزیابی نظام جمهوری اسلامی را در صحنه بودن مردم دانست و گفت: مردم از پایه های قدرت هر کشوری به شمار می روند و راهکار اساسی برای در صحنه بودن مردم، خدمتگذاری به آنهاست همچنان که رهبر فرزانه انقلاب خدمت رسانی به مردم را مصداق مبارزه با امریکا می دانند.

وی، به عرصه رویارویی استکبار جهانی با نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره و اظهار کرد: دشمن تلاش دارد با مهار انقلاب در چهارچوب جغرافیایی خود به اهدافش دست یابد.

کریمیان ادامه داد: دشمنان اسلام و انقلاب به جهت حضور مردم در صحنه های مختلف، رهبری داهیانه امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب در همه برهه ها و عرصه ها شکست خورده و نتوانسته بر نظام جمهوری اسلامی غلبه کند.

وی، سناریوی جدید دشمن را نفوذ خواند و افزود: دشمن با این سناریو تلاش می کند همه ابعاد جامعه اعم از اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و حاکمیتی را تحت تاثیر قرار دهد که تعامل و مذاکره برای وارد شدن به مراکز و ارکان تصمیم ساز و تصمیم گیر از ابعاد حاکمیتی آن بود.

فرمانده سپاه عاشورا، با تاکید به هوشیاری و بصیرت مردم، یادآور شد: آنچه امروز مهم است صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی است که دشمن تلاش دارد رویکرد و نگاه ما به خصوص جوانان را نسبت به آن تغییر دهد.

به گزارش ایرنا، در این آیین محبوب بهاری به عنوان مسئول جدید معاونت بهداشت و درمان سپاه عاشورا معرفی و از تلاش های علیرضا هادی مسئول سابق این معاونت قدردانی شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :