شهردار تبریز با بیان اینکه ایام نوروز زمان نشاط و تکاپوی خدمات رسانی نوروزی به مردم است، گفت: خدمت رسانی به مردم تعطیل بردار نیست.

به گزارش تبریزمن، صادق نجفی روز چهارشنبه با اشاره به تمهیدات مختلف شهرداری در آستانه نوروز اظهار کرد: فعالیت ها و اقدامات نوروزی شهرداری تبریز، بدون درنگ و تعلل، تا آخرین روز تعطیلات نوروزی تداوم خواهد داشت.

وی در جمع مدیران شهرداری تبریز، افزود: انتظارات و مطالبات از شهرداری در آستانه نوروز با توجه به کارکرد متنوع و گسترده این مجموعه، به چندین برابر دوره های عادی می رسد، در این راستا برنامه های خدمتگزاری بدون کوچکترین وقفه و تعلل اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به افزایش ساعات کاری شهرداری های مناطق و برخی سازمان ها در آستانه نوروز گفت: با توجه به تسهیلات ویژه ای که شهرداری در موضوع عوارض ارایه می دهد، شاهد افزایش چشمگیر مراجعان به شهرداری های مناطق هستیم، از این رو مدیران سازمان ها و شهرداران مناطق باید با افزایش ساعات کاری و تقویت نظارت ها، از کیفیت خدمات ارایه شده اطمینان حاصل کنند.

نجفی نوروز را بانشاط ترین دوره تکاپوی مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: فضاسازی های بدیع و زیبا، افزایش سطح خدمات عمومی شهری، ارتقای سیمای بصری شهر، خدمات ایمنی و آتش نشانی پایان سال، گلکاری های گسترده و متنوع، برنامه های راهنمای گردشگری و سایر اقدامات فرهنگی و اجتماعی، باید در یک روند هماهنگ، در خدمت گردشگران و عموم شهروندان باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :