به گزارش تبریزمن، سه ساعت مانده به دیدار حساس تراکتور و نفت در هفته پایانی لیگ برتر، ظرفیت ورزشگاه یادگار امام درحالی پر شده که نزدیک به ده هزار نفر از هواداران این تیم در بیرون از ورزشگاه قرار دارند و منتظر ورود به استادیوم هستند.

از دقایقی قبل بخاطر پر شدن تمامی سکوها درهای ورودی ورزشگاه بسته شده و هر از چند گاهی تعدادی از هوادار وارد ورزشگاه میشوند.

گفته میشود چندین هزار نفر از هوادارانی که بیرون از ورزشگاه حضور دارند در دست خود بلیط دارند ولی دیگر جایی در استادیوم وجود ندارد.

DSC_0110

طبق اعلام خبرنگار ما از هتل پارس ایل گلی ، کاروان تیم تراکتورسازی ساعت ۱۷ از هتل به سمت استادیوم راه خواهند افتاد ولی کادر پشتیبانی تیم لوازم مورد نیاز را وارد ورزشگاه کرده اند و در حال چیدن وسایل روی چمن برای آماده ساختن شرایط شروع تمرین قبل از بازی هستند.

همچنین بقیه لوازم مرتبط با جشن قهرمانی هم با دو دستگاه وانت وارد ورزشگاه شده اند تا کادر اجرایی جشن قهرمانی شرایط را برای شروع جشن بعد از اتمام بازی هستند.

همچنین دقایقی قبل از سوی کادر اجرایی ورزشگاه، چمن استادیوم با غلط کشی آماده شروع تمرینات قبل از بازی شد.

DSC_0133DSC_0134DSC_0124DSC_0126

طبق تخمین های انجام شده در حال حاضر حدود ۸۰ هزار نفر هوادار در استادیوم حضور دارند ولی تا بدین لحظه هیچ یک از مسئولین تعداد دقیق هواداران حاضر در ورزشگاه را اعلام نکرده اند.

بخاطر پخش زنده بازی از شبکه های مختلف و بخصوص شبکه سه سیما، دوباره تابلوهای دیجیتالی تبلیغاتی دور میدان در ورزشگاه یادگار امام تبریز نصب شده اند.در دوره های قبلی لیگ این تابلو های دیجیتال در طول فصل در این ورزشگاه مستقر بودند ولی در فصل جاری تابول ها از تبریز به بقیه ورزشگاه ها منتقل شد و فقط در بازیهای حساسی که از شبکه سه سیما پخش زنده میشود در تبریز چیده میشوند.

DSC_0137


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :